Autoklawy kosmetyczne

Niezbędnym elementem wyposażenia w każdym gabinecie kosmetycznym i medycznym, jest autoklaw medyczny klasy B.  Autoklaw kosmetyczny jest niezbędnym urządzeniem w każdym gabinecie kosmetycznym służącym do sterylizacji narzędzi. Klasa B jest obecnie najwyższym standardem sterylizacji. Jest to urządzenie potrzebne do przeprowadzenia procesu sterylizacji, który jest nieodłączną częścią funkcjonowania gabinetów. Pozwala to na utrzymanie narzędzi w idealnej czystości i świadczy o najwyższej jakości usług.

Oferta naszej firmy została dopasowana do potrzeb Klientów, którzy zamierzają zakupić funkcjonalny autoklaw do salonu kosmetycznego lub medycznego. W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę autoklawów, w różnym przedziale cenowym. Ceny autoklawów uzależnione są od dodatkowych funkcji, takich jak pojemność autoklawu czy opcja wbudowanej drukarki.

Ze względu na pojemność autoklawów, mogą Państwo wybrać małe 2 litrowe – idealne do narzędzi takich jak cążki czy nożyczki, aż po te największe 22 litrowe, które pomieszczą wiele narzędzi na raz o różnych wielkościach.

Dodatkową funkcją jest obecność drukarki w autoklawie. Po zakończonym procesie sterylizacji, wydaje nam wydruk podsumowujący przebieg całego procesu.

W sytuacji, jeśli planuje się kupić autoklaw, klasa b okaże się najsłuszniejszym wyborem, ponieważ urządzenia te zapewniają najwyższy obecnie standard sterylizacji oraz spełniają wymogi sanepidu.

 

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników