Brodziki do pedicure

Brodzik do pedicure to element niezbędny w każdym salonie kosmetycznym. Cosmed24.pl oferuje wybór wysokiej jakości brodzików do pedicure.

Stwórz doskonałą przestrzeń w swoim salonie!

Dołącz do innych specjalistów od paznokci, konsultantów i projektantów, aby przekształcić przestrzeń w swoim salonie w utrwalającą doświadczenia poprzez przemyślane wzornictwo. Przenośne, lekkie brodziki do pedicure to możliwość uzyskania dla Twoich paznokci spa w absolutnie dowolnym miejscu. Kolekcja brodzików do pedicure to szereg elementów o pełnej ergonomii, gwarantujących zadowolenie Klientów. Cosmed24.pl oferuje szeroki wybór brodzików, zarówno “mobilnych”, jak i z możliwością podłączenia do stacjonarnego stanowiska pedicure.

Szeroki wybór brodzików do pedicure

Wybieraj spośród brodzików do pedicure z masażerem na kółkach, z hydromasażem SPA i wielu innych. U nas zdobędziesz zarówno brodzik do pedicure z różnymi dodatkowymi funkcjami, jak i zwykły. Brodzik do pedicure powinien być prosty, elegancki i lekki. Zaskocz swoich klientów czystą pomysłowością w każdym szczególe, podnosząc ich zadowolenie i satysfakcję z rewelacyjnie wykonanego pedicure. Przenośne brodziki do pedicure oferują elastyczność i wygodę. Są dostępne w doskonałych cenach i posiadają wiele przydatnych funkcji, które umilą pedicure każdemu klientowi Twojego salonu.

Profesjonalne SPA dla stóp

Przeglądaj szeroką gamę profesjonalnych elementów dla salonów spa, misek i brodzików do pedicure, aby pomóc swoim klientom w spędzeniu błogich i relaksujących chwil podczas pedicure. Dzięki produktom dostępnym w naszym asortymencie, łatwo znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz – mamy wszystko, od brodzików do pedicure z hydromasażem, przez brodziki do pedicure z regulowaną wysokością, po standardowe brodziki do pedicure.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników