Mezoterapia Peptydowa Dermaheal

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dzięki zawartości peptydów biomimetycznych, mezoterapia z użyciem Dermaheal przynosi spektakularne efekty w terapiach przeciwstarzeniowych, nawilżających, odżywczych, w lipolizie iniekcyjnej oraz terapii skóry głowy przeciw wypadaniu włosów.

Zabiegi z użyciem preparatów Dermaheal są znane jako mezoterapia peptydowa i zdobywają coraz większą popularność wśród klientów gabinetów kosmetycznych. Połączenie peptydów biomimetycznych z bogatym kompleksem składników aktywnych takich jak aminokwasy, koenzymy, witaminy, minerały czy kwas hialuronowy sprawia, że mezoterapia peptydowa jest skuteczniejsza od zabiegów z zastosowaniem koktajli starszej generacji. Preparaty Dermaheal wykazują wielokierunkowe działanie, stymulując naturalne procesy regeneracyjne skóry co bezpośrednio wpływa na poprawę jędrności i elastyczności, a także silnie nawilżają oraz nawadniają skórę.

Gama preparatów Dermaheal została zaprojektowana by skutecznie zwalczać najczęstsze problemy skórne, takie jak: zarówno pierwsze jak i zaawansowane oznaki starzenia się skóry, suchość i odwodnienie skóry, utrata elastyczności czy zmarszczki. Poza preparatami do mezoterapii peptydowej w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, posiadamy produkty Dermaheal przeznaczone do lipolizy iniekcyjnej oraz do aplikacji w obrębie skóry głowy.

Dermaheal HSR to preparat do mezoterapii peptydowej o działaniu silnie odżywczym, przeciwstarzeniowym oraz nawilżającym. Odpowiednio dobrany kompleks peptydowy stymuluje naturalne procesy regeneracyjne w skórze, a kwas hialuronowy głęboko nawilża przesuszoną skórę.

Dermaheal LL jest koktajlem przeznaczonym do lipolizy iniekcyjnej, która ma za zadanie zredukować miejscowe złogi tłuszczowe.

Dermaheal HL to preparat przeznaczony do stosowania na skórę głowy zapobiegający wypadaniu włosów. Wzmacnia cebulki włosów, przez co włosy są gęstsze i grubsze.