Igły do mezoterapii

Igły medyczne to niezbędne akcesoria do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. W medycynie estetycznej igły ze strzykawką górują jako instrumenty do podaży roztworów lub produktów śródskórnie. Są niezbędne do zabiegów z zakresu mezoterapii, botoksu czy karboksyterapii. Ułatwiają aplikację substancji, materiały do podaży różnią się gęstością dlatego każda igła ma inne oznaczenie według skali G-Gauga.

Igły powinny być ze stali nierdzewnej, a nie z nietrwałego plastiku. Wszystkie proponowane produkty posiadają ważne certyfikaty, oznaczenia kolorów zgodnych z ISO oraz wykonane są z nietoksycznego, niepirogennego tworzywa. Są przystosowane do iniekcji podskórnych, domięśniowych lub śródskórnych. Igły medyczne z naszej oferty są sterylizowane za pomocą tlenku etylenu.

Igły do mezoterapii w hurtowni Cosmed24 sprowadzone są od wiarygodnych producentów, renomowanych na rynku medycyny estetycznej. W wyborze właściwych igieł do mezoterapii pomogą Państwo opisy produktów o wybranej długości igły.

Wyświetlanie 1–20 z 21 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 21 wyników