Moduły wieloigłowe

Moduły wieloigłowe MESORAM® stosowane do mezoterapii są dostępne w dwóch wariantach. Moduły wyposażone w igły do natychmiastowego użycia, są bezpiecznie i szybkie do użycia. Zapakowane w specjalne ochronne opakowanie, które zapewniają sterylność aż do momentu odpakowania i użycia modułu. Igły są dokładnie szlifowane w czasie produkcji co minimalizuje ból towarzyszący przy wkłuciu. Moduły z igłami są dostępne w konfiguracji linowej lub kolistej. Liczba igieł do wyboru na jeden moduł wynosi 3, 5 lub 7 igieł. Różnorodność umożliwia modyfikacje obszaru zabiegowego oraz jego rodzaj.

Moduły bez igieł są sterylnie zapakowane w specjalne ochronne opakowanie. Oferujemy moduły liniowe i koliste z nasadami na igły w ilościach 3, 5, lub 7. Brak igieł pozwala nam modyfikować zabiegi, a dopasowanie igieł powinno być adekwatne do gęstości używanego preparatu. Igły bez względu na długość i średnicę powinny zostać zamontujemy na module przed zabiegiem.

Oba warianty modułów MESORAM® posiadają wejścia na strzykawkę luer. Moduły zapewniają równomierną aplikację preparatów. Moduły są produktami sterylnymi, oznaczonymi znakami CE. Miejsce produkcji: Włochy.

Wyświetlanie wszystkich 13 wyników