Mezoterapia

Mezoterapia to popularny zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, którego celem jest poprawa kondycji skóry głowy i twarzy. Zabieg mezoterapii zawdzięcza swoją skuteczność przede wszystkim odpowiedniemu dobraniu substancji aktywnych, które docierają w głąb skóry twarzy intensywnie ją nawilżając. Kwas hialuronowy, który jest wstrzykiwany pod skórę powoduje wyraźną redukcję zmarszczek. Wprowadzane poprzez iniekcję składniki aktywne pobudzają produkcję kolagenu oraz regenerację naskórka.

Mezoterapia może być wykonywana również na innych częściach ciała jak dekolt, czy szyja. Zabieg mezoterapii jest całkowicie bezpieczny i z reguły nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Jego jedynym minusem może być nieprzyjemne uczucie związane ze wstrzykiwaniem kwasu pod skórę, jednak dla efektu warto się poświęcić.

W naszej ofercie dostępne są preparaty do mezoterapii w różnych formach. Koktajle do mezoterapii to specjalna mieszanka witamin, których zadaniem jest zrewitalizowanie skóry, a także ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Ampułki do mezoterapii mikroigłowej zawierają różne substancje. W zależności od indywidualnych preferencji i wskazań lekarza można wybrać ekstrakt z karczocha, ginko biloba, L-karnitynę, czy też kofeinę. Ponadto w ofercie mezoterapia produkty znaleźć można jeszcze specjalne urządzenia do wykonania zabiegu. Zdrowie i kondycja naszej skóry powinny być dla nas priorytetem – warto więc wspomagać się zabiegiem mezoterapii.

Wyświetlanie 1–20 z 69 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 69 wyników