Fotele do makijażu

Fotele do makijażu to niezbędny element wyposażenia każdego salonu kosmetycznego. Czy można by sobie wyobrazić jak mogło by wyglądać robienie makijażu na zwykłym krześle lub taborecie?

Wyświetlanie jednego wyniku

  • KRZESŁO DO MAKIJAŻU GLAMOUR ALUMINIOWE CZARNE Z LO

    559,00  brutto
    Powiadom o dostępności

Wyświetlanie jednego wyniku

Idealny element do Twojego salonu makijażu

Profesjonalne fotele do makijażu dodadzą Twojemu salonowi profesjonalizmu i sprawią, że każda z Twoich klientek będzie zadowolona nawet po kilkugodzinnym zabiegu. Fotele do makijażu posiadają mocną aluminiową ramę i amortyzowane siedzenia, które zapewniają najwyższy poziom wygody. Są łatwe do przechowywania, składania i czyszczenia. Podnóżki i podłokietniki są standardowymi cechami tych krzeseł. Do krzeseł dołączone są również stabilizatory nóg do regulacji wysokości, wygodny pokrowiec do przechowywania, uchwyty na przybory i specjalistyczna taca.

Zalety stosowania profesjonalnych foteli do makijażu

Fotele do makijażu są wyjątkowo stabilne, co zapewnia komfort klientowi oraz większą wygodę pracy makijażysty. Fotele do makijażu są dostępne w zestawach z dodatkowymi akcesoriami, jak np. chwytaki na przybory kosmetyczne czy uchwyt na kubek. Profesjonalny fotel do makijażu odgrywa ważną rolę w każdym salonie kosmetycznym, zapewniając odpowiedni klimat, ułatwiając pracę makijażystkom oraz umilając czas oczekiwania na doskonały efekt końcowy.