Mezoterapia Peptydowa Aquashine

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dzięki zawartości unikatowych kompleksów peptydowych, Aquashine wspomaga proliferację komórek, oraz dostarcza im składników budulcowych, co wpływa na znaczną poprawę stanu skóry poprzez jej ujędrnienie, odżywienie i poprawę elastyczności.

Zawartość całkowicie biodegradowalnego kwasu hialuronowego powoduje efekt głębokiego nawilżenia i nawodnienia skóry przesuszonej, odwodnionej i poddanej negatywnemu wpływowi czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy zanieczyszczenie powietrza. Preparaty Aquashine zawierają także unikalny kompleks odżywczy, na który składają się witaminy, aminokwasy, minerały i koenzymy, oraz kwasy nukleinowe. Dobór odpowiednich składników aktywnych w preparatach Aquashine prowadzi do widocznego odżywienia skóry, wspomaga syntezę kolageny, czego efektem jest jej ujędrnienie i uelastycznienie.

Mezoterapia peptydowa to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących głębokiej regeneracji i nawilżenia skóry. Na gamę Aquashine składają się trze preparaty o różnym przeznaczeniu:

Aquashine– głębokie nawilżenie, odżywienie i regeneracja skóry.

Aquashine BTX– redukcja zmarszczek mimicznych.

Aquashine BR– redukcja przebarwień, rewitalizacja skóry.

Preparaty Aquashine dzięki bogatemu składowi substancji aktywnych zapewniają spektakularne rezultaty i są idealnym wyborem dla klientów, dla których tradycyjne koktajle do mezoterapii nie przynoszą oczekiwanych efektów.

Aquashine to sterylne wyroby medyczne (CE 2265) produkowane w Korei.