Mezoterapia Peptydowa Aquashine

Aquashine to linia preparatów do głębokiej mezoterapii, która stymuluje skórę do intensywnej regeneracji, powoduje jej głębokie nawilżenie, ujędrnienie, wspomaga napięcie, a także redukuje przebarwienia.

Showing all 3 results

 • Aquashine (1x2ml)

  240,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Aquashine BR

  Aquashine BR (1x2ml)

  240,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Aquashine BTX

  Aquashine BTX (1x2ml)

  250,00  brutto
  Powiadom o dostępności

Showing all 3 results

Dzięki zawartości unikatowych kompleksów peptydowych, Aquashine wspomaga proliferację komórek, oraz dostarcza im składników budulcowych, co wpływa na znaczną poprawę stanu skóry poprzez jej ujędrnienie, odżywienie i poprawę elastyczności.

Zawartość całkowicie biodegradowalnego kwasu hialuronowego powoduje efekt głębokiego nawilżenia i nawodnienia skóry przesuszonej, odwodnionej i poddanej negatywnemu wpływowi czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV czy zanieczyszczenie powietrza. Preparaty Aquashine zawierają także unikalny kompleks odżywczy, na który składają się witaminy, aminokwasy, minerały i koenzymy, oraz kwasy nukleinowe. Dobór odpowiednich składników aktywnych w preparatach Aquashine prowadzi do widocznego odżywienia skóry, wspomaga syntezę kolageny, czego efektem jest jej ujędrnienie i uelastycznienie.

Mezoterapia peptydowa to doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących głębokiej regeneracji i nawilżenia skóry. Na gamę Aquashine składają się trze preparaty o różnym przeznaczeniu:

Aquashine– głębokie nawilżenie, odżywienie i regeneracja skóry.

Aquashine BTX– redukcja zmarszczek mimicznych.

Aquashine BR– redukcja przebarwień, rewitalizacja skóry.

Preparaty Aquashine dzięki bogatemu składowi substancji aktywnych zapewniają spektakularne rezultaty i są idealnym wyborem dla klientów, dla których tradycyjne koktajle do mezoterapii nie przynoszą oczekiwanych efektów.

Aquashine to sterylne wyroby medyczne (CE 2265) produkowane w Korei.