Mesoaroma - produkty i ampułki do mezoterapii

MesoAromaWorld to specjalnie zaprojektowana seria produktów do mezoterapii, mających zastosowanie w medycynie estetycznej, wyróżnić w nich możemy min. specjalistyczne ampułki do mezoterapii igłowej, ampułki do zabiegów derma roller, ampułki do mezoterapii bezigłowej.

MesoAromaWorld powstało w Bolonii. Dzięki Inwestycjom w przełomowe badania włoski zespół kosmetologów i farmaceutów opracował innowacyjne i zaawansowane formuły profesjonalnych zabiegów, kremów i serum, które mają zastosowanie we wszystkich, nawet najbardziej wrażliwych rodzajach skóry. Ampułka do mezoterapii, jak sama nazwa wskazuje, służy w zabiegach mezoterapii igłowej. Dzięki nim zyskujemy atrakcyjną, napiętą i odmłodzoną skórę. Zaleca się więc użycie ich w przypadku wszelkich zabiegów liftingujących, nawilżających, wymagających odmłodzenia i odżywienia.W ofercie znajdziemy ampułki z kwasem hialuronowym, witaminami czy oligoelementami. Ampułka przeznaczona do zabiegu mezoterapii może być podawana za pomocą igły i strzykawki lub za pomocą derma roller. Ampułki do lipolizy iniekcyjnej zawierają w sobie min. mieszankę kwasu hialuronowego, rozpuszczalnych witamin, DNA, które stymuluje komórki skóry. Ampułka do lipolizy stosowana jest w celu redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Ampułka Mesoaroma posiada certyfikację medyczną klasy I.

Centrum badań i rozwoju MesoAromaWorld wykorzystuje w swoich formułach surowce o wysokim stężeniu, aby uzyskać możliwie najbardziej wydajne zabiegi. Dzięki doskonałym wynikom jesteśmy zaliczani do firm o najwyższej jakości i skuteczności.

Celem Mesoaromaworld jest stać się jednym z pionierów w dziedzinie kosmetyków dermatologicznych i serum zapobiegających starzeniu się przeznaczonych dla profesjonalistów i ich klientów, gwarantując jakość, bezpieczeństwo i doświadczenie. Wybierz odpowiednie ampułki do lipolizy iniekcyjnej oraz ampułki do twarzy z szerokiej oferty Cosmed24.

Wyświetlanie 1–20 z 75 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 75 wyników