Mesoaroma - produkty i ampułki do mezoterapii

MesoAromaWorld to specjalnie zaprojektowana seria produktów do mezoterapii, mających zastosowanie w medycynie estetycznej, wyróżnić w nich możemy min. specjalistyczne ampułki do mezoterapii.
MesoAromaWorld powstało w Bolonii. Dzięki Inwestycjom w przełomowe badania włoski zespół kosmetologów i farmaceutów opracował innowacyjne i zaawansowane formuły profesjonalnych zabiegów, które mają zastosowanie we wszystkich, nawet najbardziej wrażliwych rodzajach skóry. Ampułki do mezoterapii, jak sama nazwa wskazuje, służą w zabiegach mezoterapii igłowej. Dzięki nim zyskujemy atrakcyjną, napiętą i odmłodzoną skórę. Zaleca się więc użycie ich w przypadku wszelkich zabiegów liftingujących, nawilżających, wymagających odmłodzenia i odżywienia. Ampułki do lipolizy iniekcyjnej zawierają w sobie min. mieszankę kwasu hialuronowego, rozpuszczalnych witamin, DNA, które stymuluje komórki skóry, element strukturalny SCL.
Centrum badań i rozwoju MesoAromaWorld wykorzystuje w swoich formułach surowce o wysokim stężeniu, aby uzyskać możliwie najbardziej wydajne zabiegi. Dzięki doskonałym wynikom jesteśmy zaliczani do firm o najwyższej jakości i skuteczności.
Celem Mesoaromaworld jest stać się jednym z pionierów w dziedzinie kosmetyków dermatologicznych zapobiegających starzeniu się przeznaczonych dla profesjonalistów i ich klientów, gwarantując jakość, bezpieczeństwo i doświadczenie. Wybierz odpowiednie ampułki do lipolizy iniekcyjnej, z szerokiej oferty Cosmed24.

Wyświetlanie 1–20 z 74 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 74 wyników