Urządzenia do modelowania sylwetki

W hurtowni Cosmed24 posiadamy specjalistyczne urządzenia, które realnie wpływają na sylwetkę klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno urządzenia służące do rozbijania tkanki tłuszczowej jak i do modelowania sylwetki. Modelowanie sylwetki to niezmiernie ważny etap w procesie odchudzania. W wyniku redukcji tkanki tłuszczowej dochodzi do zmniejszenia elastyczności i jędrności skóry. Dlatego istotne jest aby w trakcie odchudzania wprowadzić zabiegi modelujące sylwetkę, które jednocześnie działają destrukcyjnie na tkankę tłuszczową.

Urządzenia do modelowania sylwetki wyposażone są w różnej wielkości głowice zabiegowe, najczęściej są to dwie większe i dwie mniejsze głowice. Głowice w urządzeniach do modelowania sylwetki posiadają róże wbudowane funkcje między innymi: rolki, vacum, fale radiowe i podczerwień. Dzięki działaniu fal radiowych i podczerwieni w trakcie zabiegu wzmagamy miejscową przemianę materii, dzięki czemu przyspieszamy redukcję komórek tłuszczowych. Wbudowane w głowice zabiegowe vacum i rolki rozbijają złogi tłuszczowe i wpływają na znaczną redukcję cellulitu. Niektóre urządzenia do modelowania sylwetki posiadają osobne głowice, gdzie wbudowana jest liposukcja ultradźwiękowa.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia do rozbijania tkanki tłuszczowej, które za pomocą masującej głowicy przyczyniają się do poprawy jędrności, napięcia i estetyki wybranych partii ciała. Tak zaprojektowane urządzenie do modelowania sylwetki ujmuje centymetrów, pobudza metabolizm, usuwa i zapobiega powstawaniu cellulitu oraz przyczynia się do usuwania obrzęków. Urządzenia do modelowania sylwetki idealnie sprawdzą się w gabinetach kosmetycznych jak i centrach spa wellness.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników