FRAKCYJNY, NIEABLACYJNY ER:GLASS 1550 nm

Odmładzanie skóry i usuwanie blizn za pomocą laserów do nowy trend na rynku zabiegów estetycznych. Laserowe zabieg frakcyjne dzielimy na ablacyjne i nieablacyjne. Nazwa frakcyjny pochodzi od angielskiego słowa fractional i oznacza, iż oddziaływanie wiązki laserowej nie obejmuje całej powierzchni tkanki poddawanej terapii, a jedynie pewną jej cześć w postaci punktów. Tkanka niepoddana naświetleniu umożliwia uruchomienie naturalnych procesów odtwórczych i regeneracyjnych.

Laser frakcyjny nieablacyjny to nowoczesne urządzenie stosowane w medycynie estetycznej i kosmetologii estetycznej. Działanie lasera polega na pochłanianiu wiązki laserowej o określonej długości fali przez tkanki ludzkie. W trakcie zabiegu wiązka lasera podgrzewa wewnętrzną warstwę skóry, stymulując powstawanie nowych włókien kolagenowych.

Laser erbowy frakcyjny, nieablacyjny idealnie sprawdza się w zabiegach poprawy kondycji skóry. Dodatkowo za pomocą lasera frakcyjnego możemy usunąć blizny potrądzikowe oraz rozstępy i w znacznym stopniu poprawić jędrność naszej skóry.

Dzięki szybkiemu procesowi gojenia po zabiegu zastosowanie lasera frakcyjnego nieablacyjnego idealnie sprawdzi się u klientów, którzy chcą spłycić widoczne zmarszczki i poprawić wygląd skóry bez długiego procesu rekonwalescencji.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku