Derma Pen

Derma Pen to niewielkie urządzenie służące do nakłuwania skóry, dzięki czemu substancje czynne zostają wprowadzone w głąb skóry. Urządzenia Derma Pen wykorzystują podczas zabiegu sterylne, jednorazowe kartridże z systemem bardzo cienkich pulsujących igieł. Głębokość iniekcji wynosi od 0,5 mm do 2 mm i regulowana jest za pomocą obrotowego pierścienia umieszczonego w rączce. Mechanizm działania urządzenia Derma Pen jest bardzo prosty a samo urządzenie jest lekkie i poręczne.

W trakcie zabiegu dermapen dochodzi do nakłuwania skóry i powstawania mikrouszkodzeń. W wyniku procesu regeneracji dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny, stymulacji fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu, a w efekcie zachodzi znaczna poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Zaletami zabiegu dermapen jest możliwość kontroli głębokości iniekcji, krótszy czas zabiegu, który jest mniej bolesny dla klienta czy szybki czas rekonwalescencji. Urządzenie pozwala na opracowanie trudnych obszarów jak np. okolica oka, ust czy nosa. Derma Pen to absolutny „must have” każdego gabinetu kosmetologicznego czy medycyny estetycznej ze względu na jego funkcjonalność, bezpieczeństwo i skuteczność.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników