Skanery żył i naczyń krwionośnych

Iluminator naczyniowy to urządzenie niezbędne w każdej placówce medycznej. Pozwala na zlokalizowanie żył powierzchownych przed wykonaniem iniekcji.  Jest to bezkontaktowy skaner naczyniowy, który umieszcza się na skórze bezpośrednio nad żyłami w celu ich zlokalizowania.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Iluminator naczyniowy / skaner żył Vein-Eye

    15 000,00  brutto
    Powiadom o dostępności

Wyświetlanie jednego wyniku

Urządzenie działa na zasadzie emitowania światła podczerwonego, które umożliwia lokalizację żył. Pochłanianie promieniowania podczerwonego prze hemoglobinę umożliwia zobrazowanie przebiegu naczyń żylnych. Ekran wyświetla obraz przebiegu żyły pacjenta, niezbędny do zlokalizowania miejsc wkłuć i przeprowadzenia zabiegów chirurgicznych. Dzięki zdolności do obrazowania Vein-Eye zmniejsza liczbę nieudanych prób nakłucia, tym samym zwiększa to komfort zabiegu.

Vein-eye to urządzenie bezpieczne bazujące na podczerwieni w związku z czym może być stosowane praktycznie u każdej osoby. Jest to urządzenie przenośne i podręczne dlatego idealnie sprawdzi się w każdej placówce służby zdrowia w tym w laboratoriach diagnostycznych. Urządzenie do iluminacji naczyniowej znajdzie zastosowanie w medycznych palcówkach dziecięcych i pozwoli w łatwy i szybki sposób odnaleźć delikatne i drobne naczynia żylne u dzieci. Iluminator naczyniowy to również sprawdzone urządzenie dla lekarzy flebologów do stosowania w zabiegach skleroterapii do lokalizacji żył podskórnych. Vein-Eye idealnie nadaje się w terapii pacjentów z problemem otyłości, dla osób młodych i starszych, można go również używać również przy ciemnych i opalonych skórach.

Mając na względzie Państwa zadowolenie, oferujemy wyłącznie pewny i sprawdzony sprzęt, pochodzący od wiodących producentów. Jest to niezbędny sprzęt, stosowany w chirurgii naczyniowej, leczeniu oparzeń skóry czy profilaktyce okołoporodowe.