Fotele kosmetyczne hydrauliczne

Podstawę wyposażenia każdego gabinetu stanowią funkcjonalne fotele kosmetyczne hydrauliczne. Z myślą o satysfakcji naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę foteli tego typu.

Każdy fotel kosmetyczny hydrauliczny dostępny w naszej hurtowni charakteryzuje się wysoką estetyką i zapewnia użytkownikom optymalny komfort. Fotele te wyposażone są w mechanizm pozwalający na dogodną regulację wysokością za pomocą pedała zwiększającego ciśnienie w mechanizmie hydraulicznym. Co więcej możliwa jest manualna regulacja kątem nachylenia siedziska. Wszystko to składa się na zwiększenie komfortu pracy w salonie i wygodę dla klienta.

Hydrauliczne fotele kosmetyczne mogą Państwo dobrać pod kątem kolorystyki, wymiaru, kształtu oraz dodatkowych funkcji. Wszystkie fotele w ofercie jest dobrane z największą dbałością o doskonałe wykończeniem i najwyższej jakości materiały. Do wykonania obicia foteli została wykorzystana skóra ekologiczna. Ze swojej strony gwarantujemy fachowe doradztwo oraz przystępne ceny. W razie pytań zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą.

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników