Kuferki kosmetyczne

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów kosmetycznych, które są niezwykle przydatne dla każdej kosmetyczki, wizażystki czy manicurzystki oferującej usługi z dojazdem do klienta. Niezbędnym elementem w takim przypadku jest kuferek kosmetyczny.

Kuferek na kosmetyki powinien być wykonany z solidnych materiałów najwyższej jakości. Niezwykle ważne jest, aby posiadał aluminiowy stelaż, który jest gwarancją trwałości i zapewni długie użytkowanie. Kuferki kosmetyczne dostępne w naszym sklepie cechuje wysoka jakość materiałów do ich produkcji. W środku kuferka kosmetycznego znajdują się wysuwane półeczki, które pomogą w utrzymaniu porządku, a także szerszy pojemnik, na większe akcesoria jak np. lampa UV do wykonania manicure.

Kuferki kosmetyczne, które znajdziesz w naszej hurtowni kosmetycznej, od środka wyścielone są eleganckim aksamitnym materiałem, dzięki czemu doskonale prezentują się podczas wykonywania zabiegu.

Hurtownia kosmetyczna Cosmed24 oferuje kuferki kosmetyczne w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych, które idealnie sprawdzą się dla mobilnych gabinetów kosmetycznych. Pomieszczą zarówno mniejsze akcesoria jak kosmetyki do makijażu czy lakiery do paznokci jak i większe takie jak lampa do manicure.

Wyświetlanie wszystkich 13 wyników