LASERY DIODOWE

Laser diodowy do depilacji to obecnie najlepszy laser do usuwania owłosienia. Stosunek ceny do skuteczności jest niezwykle atrakcyjny. Lasery diodowe do depilacji cechują się dużą skutecznością działania w porównaniu z innymi urządzeniami. Hurtownia Cosmed24 jest gwarancją sprawdzonych, skutecznych i wysoko jakościowych sprzętów medycznych. Kupując u nas laser do usuwania owłosienia otrzymują Państwo darmowy dowóz oraz szkolenie. W skład naszej bogatej oferty wchodzi również laser do usuwania żylaków oraz laser do depilacji. Hurtownia Cosmed24 oferuje również laser diodowy długopulsowy światłowodowy do usuwania naczynek z całego ciała. Wszystkie oferowane przez nas lasery diodowe posiadają certyfikaty medyczne. Oferowane lasery diodowe są dedykowane dla salonów kosmetycznych, dermatologów i klinik medycyny estetycznej.
Wśród bogatej oferty dostępnych laserów, sprowadzonych od zaufanych producentów, wyróżnić warto laser diodowy na naczynka. Jest to zaufane narzędzie, którego zadaniem jest usuwać bardziej lub mniej widoczne „pajączki”. Słuszność stosowania dyktowana jest nie tylko przez względy estetyczne, ale przede wszystkim – medyczne. Generatory światła wytwarzają fale o dużych długościach, dzięki czemu ich stosowanie wspiera wszelkie inne zabiegi z zakresu medycyny kosmetycznej. Zabieg z wykorzystywaniem takiego urządzenia jak laser diodowy naczyniowy, jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Dlatego też, stosuje się go w przypadku występowania otwartych naczynek, ale także w zabiegach zwalczających trądzik czy bólu reumatycznego. W zestawie z laserem dostają Państwo głowice, skupiające różne rodzaje wiązek światłowodowych.
Wybierając lasery z naszej oferty, mają Państwo pewność jakości, wytrzymałości, certyfikowanych urządzeń, które odpowiadają na trendy i zapotrzebowania Klientów. Każde nasze urządzenie posiada gwarancję, a lasery – dodatkową usługę serwisu pogwarancyjnego.

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników