Outlet - używany sprzęt kosmetyczny

Firma Cosmed24 specjalizuje się w dystrybucji najwyższej jakości urządzeń kosmetycznych oraz medycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dysponujemy szeroką ofertą urządzeń, które wykorzystują najnowsze, sprawdzone technologie umożliwiające wykonywanie specjalistycznych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

W swojej szerokiej ofercie posiadamy również urządzenia kosmetyczne powystawowe i poleasingowe. Jest to sprawdzony przez nasz serwis używany laser diodowy, który charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Laser diodowy to rewelacyjne urządzenie do walki z owłosieniem zarówno na twarzy jak i na ciele. Jest to nowoczesna technologia wykorzystująca wiązkę laserową o długości 808nm pochłanianą przez melaninę zawartą we włosie. Pochłonięta wiązka laserowa powoduje zniszczenie cebulki włosa co w efekcie powoduje jego zniszczenie i wypadanie. Lasery diodowe to złoty standard w laserowej depilacji owłosienia.

W poniższej kategorii posiadamy również używany sprzęt kosmetyczny do liftingu i zagęszczania skóry RF Pinxel. Jest to mikroigłowy rf frakcyjny będący jedną z najnowszych technologi stosowanych do walki z wiotkością skóry. Rf Pinxel świetnie sprawdza się w zabiegach na rozstępy i blizny. Jest to urządzenie wielokierunkowe stanowiące pełne wyposażenie gabinetu kosmetycznego i medycyny estetycznej.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników