Urządzenia do makijażu permanentnego

Dobrze dobrane urządzenia do makijażu permanentnego gwarantuje nam sukces w jego wykonaniu. Wybierając profesjonalne urządzenie należy zwrócić szczególną uwagę na parametry techniczne. Ważne są szybkość i precyzja  pracy rączki zabiegowej oraz jej ergonomiczny kształt i niewielka waga. Dużym atutem będzie też możliwość elektronicznego stabilizowania prędkości nakłuć oraz cyfrowy wyświetlacz.

Nieocenioną wartością dodaną będzie aparat do makijażu permanentnego o miłym dla oka i przyjemnym designie. Współcześni klienci szczególnie zwracają uwagę na to jakiej marki jest sprzęt, co świadczy o wysokiej jakości oferowanej przez nas usługi. Ich dociekliwość sprawia, że maszynka do makijażu permanentnego przestaje być jedynie “maszynką”, a staje się prawdziwym narzędziach w rękach specjalisty o idealnym wyczuciu estetycznym. Profesjonalne podejście do wykonywania zawodu wymusza na lingerystach nieustanne śledzenie zmieniających się dynamicznie trendów oraz postępów w dziedzinie makijażu permanentnego.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń do makijażu permanentnego.

Proponowany u nas sprzęt pochodzi zarówno od koreańskich jak i topowych polskich producentów. Oferowane przez nas urządzenia do makijażu permanentnego jest  łatwy w obsłudze, niewielkich rozmiarów co zapewnia łatwość wykonywania zabiegów.  Za pomocą oferowanych przez nas urządzeń można wykonać makijaż permanentny brwi jak i ust oraz oczu. Dzięki zaprogramowanej dodatkowej funkcji każde z oferowanych przez nasz urządzeń może być wykorzystywane do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej. Połączenie tych dwóch funkcji bardzo rozbudowuje ofertę naszego salonu pozwalając na wykonywanie zabiegów mezoterapii oraz tzw. BB glow.

Posiadanie dwóch funkcji  w jednym urządzeniu pozwala nam na wykonywanie zabiegów z zakresu mikropigmentacji jak i odmładzania skóry. Połączenie to gwarantuje nam holistyczne podejście do problemów klientów.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników