Urządzenia do makijażu permanentnego

Dobrze dobrane urządzenia do makijażu permanentnego gwarantuje nam sukces w jego wykonaniu. Wybierając profesjonalne urządzenie należy zwrócić szczególną uwagę na parametry techniczne. Ważne są szybkość i precyzja  pracy rączki zabiegowej oraz jej ergonomiczny kształt i niewielka waga. Dużym atutem będzie też możliwość elektronicznego stabilizowania prędkości nakłuć oraz cyfrowy wyświetlacz.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń do makijażu permanentnego.

Proponowany u nas sprzęt pochodzi zarówno od koreańskich jak i topowych polskich producentów. Oferowane przez nas urządzenia do makijażu permanentnego jest  łatwy w obsłudze, niewielkich rozmiarów co zapewnia łatwość wykonywania zabiegów.  Za pomocą oferowanych przez nas urządzeń można wykonać makijaż permanentny brwi jak i ust oraz oczu. Dzięki zaprogramowanej dodatkowej funkcji każde z oferowanych przez nasz urządzeń może być wykorzystywane do makijażu permanentnego i mezoterapii mikroigłowej.

Posiadanie dwóch funkcji  w jednym urządzeniu pozwala nam na wykonywanie zabiegów z zakresu mikropigmentacji jak i odmładzania skóry.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników