Meble fryzjerskie

Nasza firma oferuje eleganckie i funkcjonalne wyposażenie salonów fryzjerskich. Asortyment obejmuje trwałe i estetyczne meble fryzjerskie, pozwalające urządzić punkt usługowy według najwyższych standardów komfortu i piękna. Dzięki produktom znajdującym się w naszej ofercie będą mogli państwo urządzić niepowtarzalny i funkcjonalny salon fryzjerski. Wysoka jakość i świetne wykończenie zapewnią doskonały wygląd salonu i komfort pracy.

Nasz asortyment zawiera

Podstawę asortymentu stanowią konsole i fotele fryzjerskie, nieodzowne przy stylizacji i pielęgnacji włosów. Ważne w urządzeniu salonu jest dobranie odpowiedniego stylu oraz stworzenie unikalnej atmosfery w salonie w czym pomoże dobór odpowiednich foteli  fryzjerskich.

W naszej hurtowni mogą Państwo zakupić także wygodne myjki fryzjerskie, zapewniające wysoki komfort usługi dla klienta, pomocniki fryzjerskie które okażą się niezbędne w zorganizowaniu miejsca pracy i zestawy fryzjerskie które pozwolą oszczędzić trochę pieniędzy i czasu przy wyborze mebli do salonu.

Zadbaliśmy także o możliwość zaaranżowania gustownej recepcji, która zapewni wygodę obsługi Państwa klientów.

Wyświetlanie 1–20 z 124 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 124 wyników