Mezoterapia CytoCare

Gama CytoCare® francuskiego Laboratorium RevitaCare® to innowacyjne preparaty do mezoterapii igłowej, stosowane na twarz, szyję i dekolt w zabiegach nawilżających, regenerujących i przeciwstarzeniowych.

Showing all 3 results

 • Ampułka CytoCare 532 - mezoterapia

  Cytocare 532 5ml

  106,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Ampułka CytoCare 532 - mezoterapia

  Cytocare 532 (10x5ml)

  1 000,00  brutto
  Powiadom o dostępności
 • Cytocare 516

  CytoCare 516 1x5ml

  68,00  brutto
  Powiadom o dostępności

Showing all 3 results

Niezwykle bogaty skład ampułek CytoCare® sprawia, że działają wielokierunkowo na skórę znacznie poprawiając jej kondycję, koloryt oraz napięcie. Gama składa się  trzech koktajli do mezoterapii: CytoCare® 502, 516 i 532, które różnią się stężeniem kwasu hialuronowego.

Zawartość kwasu hialuronowego w preparatach CytoCare® zapewnia głębokie nawilżenie oraz nawodnienie skóry suchej, odwodnionej, narażonej na działanie czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenie powietrza czy promienie UV. Unikalna formuła rewitalizująca złożona z 55 specjalnie dobranych składników, takich jak aminokwasy, witaminy i sole nieorganiczne powoduje, że skóra po zabiegach z użyciem preparatów CytoCare® jest głęboko odżywiona, zregenerowana i pełna blasku. Preparaty CytoCare® polecane są także w celu wyrównania kolorytu skóry oraz w zabiegach przeciwstarzeniowych, gdyż widocznie redukują nawet głębsze zmarszczki. Poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu, wpływają korzystnie na jędrność oraz elastyczność skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

Preparaty CytoCare® polecane są do większości rodzajów skór w celu profilaktyki starzenia się skóry lub redukcji już widocznych oznak starzenia, takich jak zmarszczki czy wiotkość skóry. Doskonale sprawdzą się przy rewitalizacji skór zmęczonych, pozbawionych blasku, a także odwodnionych.