Mezoterapia CytoCare

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Niezwykle bogaty skład ampułek CytoCare® sprawia, że działają wielokierunkowo na skórę znacznie poprawiając jej kondycję, koloryt oraz napięcie. Gama składa się  trzech koktajli do mezoterapii: CytoCare® 502, 516 i 532, które różnią się stężeniem kwasu hialuronowego.

Zawartość kwasu hialuronowego w preparatach CytoCare® zapewnia głębokie nawilżenie oraz nawodnienie skóry suchej, odwodnionej, narażonej na działanie czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenie powietrza czy promienie UV. Unikalna formuła rewitalizująca złożona z 55 specjalnie dobranych składników, takich jak aminokwasy, witaminy i sole nieorganiczne powoduje, że skóra po zabiegach z użyciem preparatów CytoCare® jest głęboko odżywiona, zregenerowana i pełna blasku. Preparaty CytoCare® polecane są także w celu wyrównania kolorytu skóry oraz w zabiegach przeciwstarzeniowych, gdyż widocznie redukują nawet głębsze zmarszczki. Poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu, wpływają korzystnie na jędrność oraz elastyczność skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

Preparaty CytoCare® polecane są do większości rodzajów skór w celu profilaktyki starzenia się skóry lub redukcji już widocznych oznak starzenia, takich jak zmarszczki czy wiotkość skóry. Doskonale sprawdzą się przy rewitalizacji skór zmęczonych, pozbawionych blasku, a także odwodnionych.