Fotele kosmetyczne elektryczne

Podstawę wyposażenia każdego salonu kosmetycznego stanowią funkcjonalne fotele kosmetyczne elektryczne. Z myślą o satysfakcji naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę foteli tego typu.

Każdy fotel kosmetyczny elektryczny dostępny w naszej hurtowni charakteryzuje się wysoką estetyką i zapewnia użytkownikom optymalny komfort. Atutem wyboru kosmetycznych foteli jest funkcja manipulacji ustawieniem nachylenia i wysokości, co okaże się szczególnie przydatne przy wykonywaniu specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych i znacznie zwiększy komfort pracy. Dodatkowo fotele te cechują się bezawaryjnością a praca silnika jest na tyle cicha, że nie przeszkadza w codziennej pracy.

Elektryczne fotele kosmetyczne mogą Państwo dobrać pod kątem kolorystyki, wymiaru, kształtu oraz dodatkowych funkcji. Wszystkie fotele w ofercie jest dobrane z największą dbałością o doskonałe wykończeniem i najwyższej jakości materiały. Do wykonania obicia foteli została wykorzystana skóra ekologiczna. Ze swojej strony gwarantujemy fachowe doradztwo oraz przystępne ceny. W razie pytań zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą.

Wyświetlanie 1–20 z 73 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 73 wyników