Mesosystem

Mezoterapia igłowa to zabieg estetyczny mający na celu poprawę wyglądu skóry na twarzy i na ciele. Zabieg mezoterapii igłowej przeprowadza się za pomocą igły i strzykawki lub za pomocą specjalnych pistoletów do mezoterapii igłowej. Ilość zabiegów oraz odstępy pomiędzy zabiegami ustalane są indywidualnie przez osobę wykonującą zabiegi.

W mezoterapii igłowej stosuje się specjalnie przeznaczone do tego zabiegu ampułki. Mesosystem ampułki to hiszpańsko-portugalskie produkty do mezoterapii igłowej. Mesosystem posiada szeroką gamę produktów przeznaczonych do zabiegów odmładzających, rewitalizujących czy liftingujących. Mesosystem ampułki to również szeroka gama produktów do redukcji tkanki tłuszczowej takich jak: mccm fosfatydylocholina, l-karnityna, mccm kofeina. Ampułki Mesosytem przeznaczone są do profesjonalnych zabiegów w w linii preparatów znajdziemy zarówno ampułki jedno składnikowe jak i wieloskładnikowe koktajle.

Firma Cosmed24 specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych preparatów do mezoterapii igłowej. W ofercie posiadamy tylko sprawdzone i bezpieczne produkty do zabiegów estetycznych.

Wyświetlanie 1–20 z 42 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 42 wyników