Szkolenia medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej powszechną i pożądaną dziedziną zabiegową wśród klientów gabinetów kosmetycznych. Jest nie tylko skuteczna w osiąganiu zamierzonych efektów, ale również przynosi najlepsze rezultaty w krótkim czasie od wykonania zabiegu.

Biorąc pod uwagę przeważające trendy zabiegowe, postanowiliśmy wprowadzić dla Państwa szeroki wachlarz szkoleń z medycyny estetycznej. Wybrany kurs z medycyny estetycznej oferuje zdobycie wiedzy praktycznej i teoretycznej, w oparciu o wiedzę wyspecjalizowanych profesjonalistów.

Tak profesjonalne szkolenia i kursy medycyny estetycznej proponujemy zwłaszcza kosmetologom i lekarzom, którzy pragną wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności. Szkolenia prowadzone są głównie indywidualnie, co pozwala szkoleniowcowi świetnie przygotować kursanta do wykonywania konkretnych zabiegów.

Wśród oferty naszych szkoleń i kursów z medycyny estetycznej znajdą Państwo między innymi: szkolenie z mezoterapii igłowej oraz kurs z lipolizy iniekcyjnej, szkolenie z osocza bogatopłytkowego czy szkolenie z mezoterapii mikroigłowej.

Dodatkowo przygotowaliśmy bogatą ofertę szkoleń z wypełniaczy: szkolenie z wypełniania ust, szkolenie z wolumetrii i poprawy konturu twarzy, szkolenie z wypełniania bruzd nosowo-wargowych oraz marionetek.

Z myślą o osobach zaznajomionych już z światem medycyny estetycznej, wprowadziliśmy szkolenia z aplikacji nici PDO oraz szkolenie z nici liftingujących PDO COG z haczykami.

Powyższa oferta pozwoli na wzbogacenie zakresu usług świadczonych w gabinecie kosmetycznym lub medycyny estetycznej, zwiększając tym samym satysfakcję klienta.

Wyświetlanie wszystkich 16 wyników