Szkolenia medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej powszechną i pożądaną dziedziną zabiegową wśród klientów gabinetów kosmetycznych. Jest nie tylko skuteczna w osiąganiu zamierzonych efektów, ale również przynosi najlepsze rezultaty w krótkim czasie od wykonania zabiegu.

Showing all 10 results

 • Szkolenie z mezoterapii igłowej stopień pierwszy

  Mezoterapia igłowa stopień I

  1 400,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie lipoliza iniekcyjna

  Lipoliza iniekcyjna

  1 200,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie z wypełniaczy kwasu hialuronowego pierwszy stopień

  Wypełniacze stopień I – Basic Fillers 

  2 300,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie wypełniacze stopień drugi modelowanie ust

  Wypełniacze stopień II – Perfect Lips

  2 100,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie osocze bogatopłytkowe

  Osocze bogatopłytkowe (PRP)

  1 900,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie master of mesotherapy

  Master of mesotherapy

  3 200,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie z mezoterapii igłowej stopień pierwszy i drugi

  Mezoterapia igłowa stopień I i II

  2 500,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie mezoterapia igłowa stopień drugi

  Mezoterapia igłowa stopień II

  1 600,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie mezobotox

  Mezobotox

  2 000,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie mezoterapia mikroigłowa

  Mezoterapia mikroigłowa

  1 000,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie

Showing all 10 results

Biorąc pod uwagę przeważające trendy zabiegowe, postanowiliśmy wprowadzić dla Państwa szeroki wachlarz szkoleń z medycyny estetycznej. Wybrany kurs z medycyny estetycznej oferuje zdobycie wiedzy praktycznej i teoretycznej, w oparciu o wiedzę wyspecjalizowanych profesjonalistów.

Tak profesjonalne szkolenia i kursy medycyny estetycznej są dedykowane zwłaszcza dla kosmetologów i lekarzy, którzy pragną wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności. Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym, z rozbudowaną częścią praktyczną, co pozwala szkoleniowcowi świetnie przygotować kursanta do wykonywania konkretnych zabiegów i pracy. Podczas warsztatów praktycznych kursant pod okiem szkoleniowca poznaje technikę zabiegów wykonując je na kilku modelkach. Dzięki temu uczestnik jest w stanie wielokrotnie powtórzyć i opanować w pełni każdy element szkolenia. Dodatkowo podczas szkolenia bardzo dokładnie omawiamy wskazania i przeciwwskazania do zabiegów, uczymy jak przeprowadzać profesjonalne badanie podmiotowe, czyli wywiad przed zabiegiem. Kursant po zakończonym szkoleniu otrzymuje certyfikat.

Podczas szkoleń zapewniamy preparaty do wykonywania zabiegów, które można zakupić w naszej hurtowni oraz profesjonalne doradztwo po szkoleniu. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne preparaty, które zapewniają rewelacyjne efekty zabiegowe.

Kurs medycyny estetycznej dla początkujących

W ofercie posiadamy zarówno szkolenia dla początkujących, jak również dla zaawansowanych. Zaczynając swoją przygodę z medycyną estetyczną warto zacząć od mezoterapii igłowej, która jest podstawą do wykonywania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Można zdecydować się na zakup kursu Master of mesotherapy. Jest to intensywny kurs trzydniowy, podczas którego kursant poznaje różne techniki mezoterapii oraz zabieg lipolizy iniekcyjnej. Dla osób zaznajomionych z mezoterapią przygotowaliśmy szkolenia z osocza bogatopłytkowego oraz stymulatorów tkankowych.

Dodatkowo przygotowaliśmy bogatą ofertę szkoleń z wypełniaczy: szkolenie z wypełniania ust, szkolenie z wolumetrii i poprawy konturu twarzy, szkolenie z wypełniania bruzd nosowo-wargowych oraz marionetek.

Z myślą o osobach zaznajomionych już z światem medycyny estetycznej, wprowadziliśmy szkolenia z aplikacji nici PDO oraz szkolenie z nici liftingujących PDO COG z haczykami, a ponadto z mezobotoksu, który jest obecnie hitem w zabiegach estetycznych.

Kurs medycyny estetycznej cena

W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę szkoleń i kursów z medycyny estetycznej. Cena dotyczy kursów indywidualnych, które są zdecydowanie lepsze niż kursy grupowe, ponieważ cała uwaga szkoleniowca jest skupiona na kursancie. W cenie szkolenia są również preparaty niezbędne do pracy oraz jednorazowe akcesoria.

Powyższa oferta pozwoli na wzbogacenie zakresu usług świadczonych w gabinecie kosmetycznym lub medycyny estetycznej, zwiększając tym samym satysfakcję klienta. W naszej firmie w celu realizacji określonych celów oraz działań wdrożony został System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015. Ponadto firma Cosmed24 jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej pod numerem ewidencyjnym 2.02/00125/2021.