Kosmetyka profesjonalna

Kosmetyka profesjonalna to niezbędny element każdego gabinetu kosmetycznego, który uzupełnia ofertę zabiegową i rozszerza wachlarz usług.

Co zaliczany do kosmetyki profesjonalnej?

Do kosmetyki profesjonalnej zaliczamy preparaty używane w gabinecie do przeprowadzenia zabiegów, kosmetyki do pielęgnacji skóry bezpośrednio po zabiegu w celu jej ukojenia oraz kosmetyki na twarz i ciało, których klient może używać w domu w celu przedłużenia efektów zabiegu.

Do kosmetyki profesjonalnej zaliczamy również preparaty stosowane podczas zabiegów takich jak: manicure, depilacja, henna, pielęgnacja dłoni, pielęgnacja stóp czy masaż. Dobór odpowiednich produktów podniesie jakość oferowanych usług oraz zapewni zadowolenie klienta.

Peelingi

Peeling to popularny zabieg z zakresu kosmetyki profesjonalnej, wykonywany w celu poprawy kondycji stanu skóry oraz jej oczyszczenia. Peeling może być wykonywany na twarz, ciało, ale może być także elementem pielęgnacji stóp czy pielęgnacji dłoni. Rozróżniamy peeling mechaniczny lub peeling chemiczny, polegający na eksfoliacji kwasami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Cosmed24

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników