Lasery diodowe do zamykania naczynek

Rozszerzone naczynka krwionośne powstają w wyniku uwarunkowań genetycznych lub pod wpływem oddziaływania czynników środowiskowych. Najbardziej predysponowane są osoby ze skórą naczyniową, skłonna do występowania napadowego lub utrwalonego rumienia. Rozszerzone naczynia krwionośne, które są mocno widoczne nazywamy teleagientazjami.

Do najbardziej popularnych metod walki z rozszerzonymi naczyniami zaliczamy terapie laserowe. Za pomocą odpowiednich laserów możemy pozbyć się rozszerzonych naczynek zarówno na twarzy jak i na ciele. Laserowe zamykanie naczynek powinno być wykonywane przez wykwalifikowany, przeszkolony personel.

Zasada działania zabiegu zamykania naczynek polega na dostarczaniu energii laserowej o określonej długości fali do światła naczynia. Wiązka lasera pochłaniana jest przez hemoglobinę znajdującą się w naczyniu, dochodzi do podniesienia temperatury, odparowania wody i zapadania się ścian naczynia w wyniku czego dochodzi do jego wchłonięcia. Zabieg zamykania naczyń wymaga powtarzania zabiegu ponieważ nie zawsze podczas jednego zabiegu uda się całkowicie skoagulować naczynie. Zamykanie naczynek laserem powtarza się zazwyczaj 2-3 krotnie w odstępach trzech miesięcy. Zaleta zabiegu laserowego zamykania naczynek  jest jego mała inwazyjność i małe ryzyko wystąpienia powikłań. Laserowe usuwanie naczyń najlepiej przeprowadzać w okresie jesienno-wiosennym ze względu na małe nasłonecznienie i brak ryzyka powstania przebarwień pozabiegowych.

Laserowe zamykanie naczynek przeprowadza się za pomocą laserów diodowych światłowodowych. Zaletą tych laserów jest odpowiednia długość fali oraz mała precyzyjna głowica zabiegowa ułatwiająca przeprowadzenie zabiegu. Firma Cosmed24 jest dystrybutorem medycznych, diodowych laserów do zamykania naczynek Spider. Zakupując u nas laser naczyniowy macie Państwo gwarancję najwyższej jakości sprzętu.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników