Szkolenie makijaż permanentny

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wybierając szkolenie makijażu permanentnego wzbogacasz nie tylko ofertę swojego salonu, ale także przyczyniasz się do własnego samorozwoju.

W poniższych pakietach prezentujemy szkolenia zarówno I jak i II stopnia. Pierwsze z nich cechują się zdobywaniem podstawowej wiedzy z branży medycyny estetycznej. Drugie zaś są idealnym rozwiązaniem, aby wzbogacić swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności z branży, która już nie jest nam obca.

Szkolenia z makijażu permanentnego to dobre rozwiązanie zarówno dla dużych i dobrze prosperujących salonów, które pragną przeszkolić personel, jak i dla salonów prywatnych, które dopiero zaczynają budować karierę profesjonalnego miejsca. Elementy szkolenia prezentowane są na manekinach i modelach, pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Każdy członek szkolenia traktowany jest indywidualnie. Jest to niezwykle ważne, bowiem w przypadku pracy z klientem trzeba zapewnić mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Wybierz nasze szkolenia, jeśli chcesz podążać za trendami i oferować swoim klientom wysokiej jakości usługi. Postaw na samorozwój wraz z Cosmed24!