Turtlepin® - Mezoterapia mikroigłowa

Turtlepin® to urządzenie do mezoterapii mikroigłowej wyposażone w moduły z igłami (30G), które wprowadzają bezpośrednio substancje aktywne do komórek. Turtlepin® jest prostym modułem, który maksymalizuje przenikanie płynnego preparatu do skóry. Produkty, ampułki i koktajle zostają precyzyjnie uwalniane dzięki systemowi ,,push-in’’. Przy Turtlepin® nie ma ryzyka skaleczenia się igłą przez osobę wykonującą zabieg, posiada bardzo prosty sposób aplikacji. Mezoterapia mikroigłowa może osiągać różną głębokość penetracji od 0,5mm do 2mm.

Dermapeny i rollery posiadają ostrza, które mają za zadanie tylko nakłuć skórę, aby substancje aktywne przeniknęły przez utworzone kolumny w głąb skóry.

W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej moduły do mikronakłuwania posiadają dwie długości 0,5mm i 1mm. Igły wstrzykujące preparat sięgają głównie do warstwy naskórkowej i do wierzchniej warstwy skóry właściwej, która jest odpowiedzialna za pobudzenie fibroblastów do wytworzenia nowego kolagenu i elastyny. Mikronakłuwanie pobudza skórę do regeneracji, a precyzyjnie wprowadzone substancje aktywne są w stanie działać przeciwstarzeniowo, ujędrniająco, wygładzająco oraz rozjaśniająco.

Turtlepin® urządzenie do mezoterapii mikroigłowej posiada certyfikat medyczny MDD, produkt medyczny klasy IIa.

Showing all 2 results

  • TURTLEPIN 1,0 mm

    -50%35,00  17,50  brutto
    Powiadom o dostępności
  • TURTLEPIN 0,5 mm

    -50%35,00  17,50  brutto
    Powiadom o dostępności

Showing all 2 results