Łóżka i stoły do masażu

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą łóżek do masażu. W naszym asortymencie znaleźć można wszelkiego rodzaju łóżka i stoły do masażu odpowiednie do każdego salonu masażu jak i na domowe wizyty u klientów. Łóżka w z naszej oferty wykonane są z najwyższej klasy materiałów które zapewnią komfort osobie zażywającej masażu.

Przenośne łóżka do masażu pozwolą na bardzo wysoką mobilność i wizyty domowe bez konieczności posiadania własnego salonu, waga takiego łóżka to od 15 do 25 kg. Dodatkowo produkty oferowane przez nas posiadają opcję ustawienia nachylenia oparcia.

Jeśli jednak posiadają Państwo swój własny salon masażu polecamy zakup łóżek stacjonarnych lub specjalistycznych leżanek kosmetycznych spa. Taki sprzęt pozwala na elektroniczną regulację wysokości stołu oraz poziomu nachylenia oparcia, zwiększy to komfort pracy oraz zaświadczy klientów o profesjonalizmie salonu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hurtowni kosmetycznej Cosmed24 i przekonania się samemu o jakości produktów oraz atrakcyjnych cenach.

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników