Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Oferta naszej hurtowni została zaplanowana tak aby zadowolić za równo pracowników jak i klientów salonu fryzjerskiego. Duży wybór i doskonała jakość umożliwią Państwu zakup wszystkiego co okaże się niezbędne, aby urządzić komfortowy i nowoczesny obiekt. Każdy salon fryzjerski jest wyposażony w podstawowe meble fryzjerskie.

Oferujemy wysokiej klasy wyposażanie salonu fryzjerskiego.

Nasz asortyment obejmuje w równym stopniu nowoczesne urządzenia fryzjerskie, jak również eleganckie i funkcjonalne meble, które pozwolą Państwu aranżować salony według najnowszych trendów designerskich oraz własnych preferencji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i konkurencyjne ceny.

W ofercie naszego sklepu Cosmed24 mogą Państwo znaleźć kompleksowe wyposażenie salonów – zestawy mebli fryzjerskich, najlepsze dla nowych salonów, jak i pojedyncze meble które pozwolą na szeroki dobór produktów zaspokajający każde upodobania.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Fotele fryzjerskie szeroki wachlarz możliwości zapewni dogodny dobór koloru, typu, komfortu jak i ceny.

-Wygodne i stylowe myjki fryzjerskie, aby klienci od samego początku usługi czuli się luksusowo.

-Piękne i funkcjonalne konsolety fryzjerskie oraz pomocniki fryzjerskie.

Sklep Cosmed24 oferuję Państwu wyłącznie sprzęt najwyższej jakości dla wyposażenia salonu, którego trwałość umożliwi długie lata pracy. Dodatkowo oferta zawiera zawsze modne i designerskie meble w konkurencyjnych cenach.

Oprócz mebli fryzjerskich nasza firma oferuję również urządzenia fryzjerskie. W asortymencie tym można znaleźć: maszynki do włosów, suszarki oraz infazony.

Wyświetlanie 1–20 z 148 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 148 wyników