Lasery diodowe

Depilacja laserowa to popularny zabieg wśród klientów salonów kosmetycznych. Usuwanie owłosienia przeprowadza się za pomocą laserów diodowych, które obecnie są najskuteczniejszymi urządzeniami do  redukcji owłosienia. Urządzenie emituje wiązki lasera, które pochłaniane są przez melaninę zawartą we włosie. Proces ten prowadzi do stopniowego wypadania i redukcji włosów. Stosunek ceny do skuteczności depilacji laserowej jest niezwykle atrakcyjny. Lasery diodowe do depilacji to sprzęty o dużej mocy cechujące się wysoką skutecznością działania w porównaniu z innymi urządzeniami. Laserem diodowym możemy usunąć owłosienie zarówno na twarzy jak i na ciele. Skuteczność lasera diodowego jest ściśle związana z fototypem skóry i włosów.  Czas trwania zabiegu uwarunkowany jest obszarem zabiegowym, a liczba zalecanych zabiegów wacha się w przedziale od 6 do 8. Hurtownia Cosmed24 jest gwarancją sprawdzonych, skutecznych i wysoko jakościowych sprzętów do depilacji laserowej. Decydując się na zakup lasera diodowego w naszej firmie otrzymują Państwo darmowy dowóz oraz szkolenie.

W skład naszej bogatej oferty wchodzi również laser do usuwania żylaków oraz redukcji naczyń krwionośnych.  Są to wysokiej klasy światłowodowe lasery diodowe zbudowane z niemieckich podzespołów. Wszystkie oferowane przez nas lasery diodowe do zamykania naczynek posiadają certyfikaty medyczne. Mogą być stosowane w salonach kosmetologicznych, klinikach dermatologicznych i klinikach medycyny estetycznej.

Laser diodowy na naczynka przeznaczony jest do usuwania powierzchniowych i głębiej położonych naczyń krwionośnych. Słuszność stosowania tego typu lasera dyktowana jest nie tylko przez względy estetyczne, ale przede wszystkim – medyczne. Zabieg z wykorzystywaniem takiego urządzenia jak laser diodowy naczyniowy, jest w pełni bezpieczny i skuteczny. Dlatego też, stosuje się go w przypadku występowania rozszerzonych naczynek, ale także w zabiegach zwalczających trądzik czy ból reumatyczny. Laser diodowy na naczynka dostępny w naszej ofercie charakteryzuje się wielokierunkowością stosowania. Dzięki możliwości zmiany głowic może być on stosowany również w terapii przeciwtrądzikowej, wybielaniu zębów czy terapii przeciwbólowej.

Wybierając lasery z naszej oferty, mają Państwo pewność jakości, wytrzymałości, certyfikowanych urządzeń, które odpowiadają na trendy i zapotrzebowania klientów. Każde nasze urządzenie posiada gwarancję, a lasery – dodatkową usługę serwisu pogwarancyjnego.

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników