Mesoaroma zapobieganie cellulitowi i pielęgnacja ciała

Ampułki do mezoterapii włoskiej marki Mesoaroma to najwyższej jakości produkty do zabiegów medycyny estetycznej zarówno na twarz jak i ciało. Spośród szerokiej gamy preparatów o różnym przeznaczeniu, polecamy ampułki Mesoaroma do redukcji cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji rozstępów oraz pielęgnacji ciała.

Koktajle do mezoterapii Mesoaroma, które mają za zadanie zapobiegać cellulitowi to mieszanki składników aktywnych o działaniu lipolitycznym, takich jak fosfatydylocholina, kofeina i deoksycholan sodu, a także diuretycznych środków przeciwzapalnych pochodzenia naturalnego: wyciągu z karczocha, skrzypu polnego oraz ginko biloba, regulującego pracę naczyń krwionośnych czy nostrzyka żółtego, który poprawia mikrokrążenie i przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych.

Ampułki do mezoterapii redukujące cellulit powinny działać wielokierunkowo: redukować miejscową tkankę tłuszczową, poprawiać mikrokrążenie oraz pozytywnie wpływać na ujędrnienie skóry. W zależności od skali problemu, z którym zmaga się klientka możemy wybrać koktajl do mezoterapii Mesoaroma, który jednocześnie wspomoże spalanie tkanki tłuszczowej oraz zredukuje cellulit CL Cocktail bądź aplikować naprzemiennie jednoskładnikowe ampułki o działaniu antycellulitowym oraz ampułki do mezoterapii, które przeznaczone są do redukcji tkanki tłuszczowej np. PC100 zawierającą fosfatydylocholinę o wysokim stężeniu oraz deoskycholan sodu.

Należy pamiętać aby zabiegi mezoterapii na ciało i lipolizy iniekcyjnej zawsze połączyć z odpowiednią dietą. Bardzo ważny jest także tryb życia i aktywność fizyczna klientki w czasie trwania serii zabiegów a także po niej.

Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 23 wyników