Akcesoria kosmetyczne

Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego nie byłoby możliwe bez wyszkolonej kadry pracowników. Dodatkowo należy zadbać o odpowiednie urządzenia i akcesoria kosmetyczne, które będą umożliwiać wykonywanie zabiegów. Przede wszystkim muszą być one wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz z jak największą starannością, ponieważ nawet najmniejszy detal może wpływać na efektywność pracy.

Chcąc zapewnić Tobie oraz Twoim pracownikom narzędzia, dzięki którym będziecie mogli spełniać oczekiwania Waszych klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której znajdują się akcesoria kosmetyczne.

Znajdziesz tu między innymi wysokiej jakości i niezawodne lampy kosmetyczne. Z pewnością będą one wydatnie wpływać na komfort pracy. Dzięki wielu modelom, a także uniwersalnej kolorystyce tych urządzeń, będziesz w stanie bez problemu dopasować je do aranżacji wnętrza.

Idealne kształtowanie skórek zapewnią cążki, a do mezoterapii igłowej z pewnością przydadzą się strzykawki z integralną igłą. Rękawiczki jednorazowe oraz specjalne pojemniki do dezynfekcji narzędzi pozwolą utwierdzić klienta, że Twój zakład przykłada szczególną wagę do zasad higieny.

Ponadto w ofercie znajdują się również płyny do dezynfekcji, usuwania lakieru do włosów, a także koncentraty do usuwania trudnych plam. Dzięki ekspresowej wysyłce i realizacji zamówienia, zakupione produkty otrzymasz w ciągu dwóch dni roboczych.

Zapraszamy na zakupy w naszej hurtowni!

Wyświetlanie 1–20 z 162 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 162 wyników