Koktajle na rozstępy i blizny

Blizny i rozstępy to często występujący problem natury estetycznej, który może bardzo negatywnie wpływać na postrzeganie własnego ciała. Aby je usunąć ze skóry, należy wywołać efekt stanu zapalnego. Dzięki temu pobudzane są komórki skóry, które odpowiadają za odbudowę związków oraz struktur znajdujących się w skórze. Starzenie, blizny i rozstępy to zmiany w budowie i strukturze kolagenu, które pojawiają się w miejscach narażonych na rozerwanie. Zabieg mezoterapii mikroigłowej i preparaty, jak np. koktajle na blizny i rozstępy, pozwalają je całkowicie wyeliminować, ale pod warunkiem że zostaną zastosowane w odpowiednim czasie. Dzięki takim zabiegom można także redukować widoczność przebarwień na skórze.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Ampułka do mezoterapii bezigłowej na twarz

    MESOAROMA MAW-REGEN COCKTAIL 5ml

    27,00  brutto
    Powiadom o dostępności

Wyświetlanie jednego wyniku

Koktajle i ampułki na rozstępy i blizny do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

Koktajle i ampułki na rozstępy i blizny to efektywna metoda na ich redukcję. Zawierają substancje aktywne, które powodują wzmożoną syntezę kolagenu i elastyny, przez co prowadzą do przebudowy skóry. Dodatkowo sama technika- wprowadzanie preparatu za pomocą mezoterapii igłowej wzmacnia ten efekt poprzez wykonanie mikrouszkodzeń skóry, a w efekcie do rozpoczęcia procesu jej regeneracji. Koktajle i ampułki na rozstępy i blizny mogą być także wprowadzane za pomocą mezoterapii mikroigłowej, derma roller czy mezoterapii bezigłowej.

Koktajle na blizny i rozstępu w ofercie Cosmed24

Koktajle i ampułki na rozstępy i blizny z naszej oferty zawierają m.in. krzem, który jest jednym z najważniejszych pierwiastków mineralnych, który wzmacnia skórę, włosy i paznokcie. Jego niedobory powodują, że skóra i mięśnie wiotczeją a paznokcie i włosy stają się łamliwe. Drugim ważnym składnikiem ampułek do mezoterapii na rozstępy i blizny jest witamina C, która bierze udział w procesie syntezy kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra ulega przebudowie. Wysokie stężenie składników które stymulują fibroblasty  i powodują wzrost nowych włókien kolagenu zapewniają skuteczność działania i satysfakcjonujące rezultaty mezoterapii na blizny i rozstępy.