Lasery diodowe do usuwania owłosienia

Usuwanie owłosienia to jeden z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu zabiegów estetycznych. Cieszą się one największa popularnością wśród klientów gabinetów kosmetologicznych. Do najpopulraniejszych metod usuwania owłosienia możemy zaliczyć zabieg depilacji laserowej.

Zasada działania zabiegu depilacji laserowej opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Wiązka światła generowana przez urządzenie laserowe pochłaniana jest przez określony chromofor w skórze. Dla depilacji laserowej chromoforem jest zawarta we włosie melanina. Melanina pochłania wiązkę świetlną lasera diodowego, która następnie przemieniana jest na energię cieplną prowadzącą do destrukcji mieszka włosowego.

Depilacja laserowa to zabieg, który należy wykonywać w seriach zabiegowych. Jest to spowodowane fazami wzrostu włosów na ciele. Najlepiej usuwają się włosy w fazie anagenu, włosy w pozostałych fazach – katagenu i telogenu- są nieaktywne dla wiązki lasrowej. Z reguły należy wykonać od 6 do 8 zabiegów laserem diodowym w odstępach co 8 tygodni. Depilacja laserem jest najskuteczniejsza w przypadku ciemnych włosów i jasnej skóry. Laserowe usuwanie owłosienia jest skuteczne tylko, jeżeli klient wykonuje zabiegi w serii i stosuje się do zaleceń przedstawionych mu przed zabiegiem.

Depilacja laserem diodowym wymaga posiadania sprawdzonego i skutecznego sprzętu. Firma Cosmed24 jest dystrybutorem najwyżej jakości laserów diodowych do depilacji. Decydując się na wybór naszego urządzenia decydujesz się na jakoś i profesjonalizm. Po zakupie urządzenia zapewniamy szkolenia oraz serwis pogwarancyjny.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników