Fotele kosmetyczne standardowe

Podstawę wyposażenia każdego gabinetu stanowią funkcjonalne i komfortowe fotele kosmetyczne. W czasie długich zabiegów kosmetycznych ważne jest to, aby klient spędził ten czas w wygodnej pozycji i miłej atmosferze. Z myślą o satysfakcji naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę foteli kosmetycznych.

Każdy z foteli kosmetycznych znajdujący się w naszym asortymencie odznacza się wysoką estetyką, która doda uroku miejscu pracy i wygodnym siedziskiem, dzięki któremu użytkownicy spędzą czas miło i komfortowo. Dostępne są dwa typy foteli, jedne standardowe z regulacją wysokości, świetnie sprawdzające się przy manicure, pedicure czy robieniu makijażu i drugie z możliwością manualnego ustawienia kąta nachylenia oraz zdejmowaną poduszką, pod którą znajduje się otwór na twarz.

Fotele kosmetyczne mogą Państwo dobrać pod kątem kolorystyki, wymiaru, kształtu oraz dodatkowych funkcji. Wszystkie fotele w ofercie jest dobrane z największą dbałością o doskonałe wykończeniem i najwyższej jakości materiały. Ze swojej strony gwarantujemy fachowe doradztwo oraz przystępne ceny. W razie pytań zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą.

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników