Kaniule

Kaniula w medycynie estetycznej to rodzaj igły, różniącej się od niej budową. Igła jest ostro zakończona, a prowadzona w tkankę powoduje jej uszkodzenie. Kaniula nie posiada ściętego, ostrego brzegu końca, jest tempo zakończona z otworem po boku. Wprowadzanie tempo zakończonej kaniuli w tkankę nie powoduje jej uszkodzenia i zmniejsza ryzyko powikłań pozabiegowych. Duża swoboda przemieszczania kaniuli pod powierzchnią skóry, umożliwia aplikację substancji na dużym obszarze. Kaniula pozwalają na łatwe i szybkie aplikowanie substancji gęstych i treściwych.

Kaniule powodują mniejsze uszkodzenia tkanek, eliminują możliwe komplikacje, które są związane z ostrymi końcówkami igieł. Zastosowanie kaniuli w medycynie Estetycznej jest bardzo szerokie. Mogą być stosowane w zabiegach wyszczuplających (kaniula do liposukcji), gdzie obszar aplikacji jest duży, jak i od tradycyjnych mezoterapii (kaniula w medycynie estetycznej). Kaniule bardzo często wykorzystywane są do zabiegów wolumetrycznych i modelowania twarzy przy użyciu usieciowanego kwasu hialuronowego.

Proponowane przez nas kaniule do wypełniaczy to połączenie tradycyjnej igły do iniekcji, z nowoczesną technologią, pozwalającą na dużo swobodniejsze manewry pod skórą. Większa zwrotność to krótszy czas zabiegu, mniejszy ból i mniej uszkodzone tkanki. Obecnie w naszej  ofercie znajda państwo kilka rozmiarów i rodzajów kaniuli do wypełniaczy.

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników