Dezynfekcja i sterylizacja

Najbardziej istotnym wyposażeniem gabinetów świadczących usługi z zakresu kosmetologii czy medycyny estetycznej jest odpowiedni sprzęt do dezynfekcji i sterylizacji. Procesy te są nieodłączną częścią prowadzonych zabiegów, i świadczą o najwyższej jakości usług.

Proces sterylizacji zaczynamy od dokładnej dezynfekcji narzędzi. Najbardziej polecamy do tego myjki ultradźwiękowe. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz myjek, różniących się głównie ilością pobieranej mocy oraz pojemnością. Dzięki temu możemy zdezynfekować narzędzia i akcesoria kosmetyczne występujące w różnych rozmiarach.

Należy pamiętać również o wyborze odpowiedniego płynu do dezynfekcji. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy dla Państwa również szeroki wybór preparatów idealnych do wykorzystania w myjce ultradźwiękowej. W ofercie znajdują się gotowe roztwory oraz koncentraty do samodzielnego sporządzenia mieszanki.

Kolejnym etapem oczyszczania narzędzi i akcesoriów jest sterylizacja. Jedynie ta metoda pozwala na osiągnięcie kompletnej jałowości narzędzi, niwelując ryzyko przenoszenia chorób zakaźnych podczas zabiegu. Bardzo istotne jest wybranie odpowiedniego urządzenia do sterylizacji. W ofercie znajdziecie Państwo takie urządzenia jak: autoklaw do sterylizacji, sterylizator UV-C oraz sterylizator kulkowy.

Podobnie jak myjki ultradźwiękowe, nasze autoklawy różnią się przede wszystkim pojemnością. Znajdziecie Państwo sterylizatory narzędzi zarówno małe o pojemności 2 litrów jak i duże o pojemności nawet 22 litrów.

Poza standardowymi autoklawami posiadamy również autoklawy z drukarką, która po zakończonym procesie sterylizacji podsumowuje przebieg pracy.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, wprowadziliśmy do sprzedaży również wszystkie akcesoria niezbędnie do pracy z autoklawem: gotowe torebki do sterylizacji w różnych rozmiarach, rękawy do sterylizacji na rolce, testy sterylizacji do autoklawu oraz zgrzewarkę do rękawów.

 

 

Wyświetlanie 1–20 z 98 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 98 wyników