Mezoterapia skóry głowy Dr Cyj Hair Filler

Mezoterapia peptydowa skóry głowy to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem medycznego preparatu Dr Cyj Hair Filler.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Dr Cyj koktajl do mezoterapii przeciw łysieniu

    Dr Cyj Hair Filler 1ml

    270,00  brutto
    Powiadom o dostępności

Wyświetlanie jednego wyniku

Rewolucyjny skład zawierający kwas hialuronowy oraz peptydy biomimetyczne pozytywnie wpływa na skórę głowy oraz mieszki włosowe, dzięki czemu kondycja i wygląd włosów ulega znacznej poprawie. Alopecja (łysienie) to objaw chorobowy, który polega na postępującym zanikaniu wytwarzania włosa w mieszku włosowym i może negatywnie wpływać na postrzeganie własnej osoby oraz samoocenę. Zabieg Dr Cyj Hair Filler polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn dotkniętych problemem łysienia w celu jego zahamowania oraz stymulacji wzrostu włosów. Może być też stosowany jako terapia uzupełniająca przed lub po przeszczepie włosów.

Dr Cyj Hair Filler działa wielokierunkowo: hamuje wypadanie włosów, jednocześnie stymulując wzrost nowych włosów i rewitalizując skórę głowy oraz mieszki włosowe. Specjalnie dobrana formuła 7 peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym poprawia mikrokrążenie skóry głowy, a także stymuluje mieszki włosowe, przez co włosy stają się gęstsze i mocniejsze. Kwas hialuronowy nawilża skórę głowy i pielęgnuje ją.

Efekty mezoterapii peptydowej skóry głowy z użyciem Dr Cyj Hair Filler można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, a znaczna poprawa następuje po wykonaniu serii 4 zabiegów co 2 tygodnie. Twoi klienci zauważą spektakularne rezultaty już po 2 miesiącach!

Dr Cyj Hair Filler zdobył prestiżową nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2017.