Mezoterapia skóry głowy Dr Cyj Hair Filler

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rewolucyjny skład zawierający kwas hialuronowy oraz peptydy biomimetyczne pozytywnie wpływa na skórę głowy oraz mieszki włosowe, dzięki czemu kondycja i wygląd włosów ulega znacznej poprawie. Alopecja (łysienie) to objaw chorobowy, który polega na postępującym zanikaniu wytwarzania włosa w mieszku włosowym i może negatywnie wpływać na postrzeganie własnej osoby oraz samoocenę. Zabieg Dr Cyj Hair Filler polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn dotkniętych problemem łysienia w celu jego zahamowania oraz stymulacji wzrostu włosów. Może być też stosowany jako terapia uzupełniająca przed lub po przeszczepie włosów.

Dr Cyj Hair Filler działa wielokierunkowo: hamuje wypadanie włosów, jednocześnie stymulując wzrost nowych włosów i rewitalizując skórę głowy oraz mieszki włosowe. Specjalnie dobrana formuła 7 peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym poprawia mikrokrążenie skóry głowy, a także stymuluje mieszki włosowe, przez co włosy stają się gęstsze i mocniejsze. Kwas hialuronowy nawilża skórę głowy i pielęgnuje ją.

Efekty mezoterapii peptydowej skóry głowy z użyciem Dr Cyj Hair Filler można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, a znaczna poprawa następuje po wykonaniu serii 4 zabiegów co 2 tygodnie. Twoi klienci zauważą spektakularne rezultaty już po 2 miesiącach!

Dr Cyj Hair Filler zdobył prestiżową nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2017.