LASERY FRAKCYJNE CO2

Laser frakcyjny CO2 ablacyjny to urządzenie, które znajduje wiele zastosowań w zabiegach medycyny estetycznej m.in redukcji rozstępów, usuwania blizn potrądzikowych, resurfacingu twarzy, ujędrniania skóry i redukcji zmarszczek. Zabiegi laserowe pozwalają na odmładzanie skóry poprzez jej frakcyjne uszkodzenie. Zastosowanie lasera frakcyjnego w medycynie estetycznej pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów odmładzających, nawet u wymagających klientów.

Zabieg laserem frakcyjnym polega na pobudzeniu procesu regeneracji skóry poprzez wytworzenie mikroskopijnych dziurek  w obrębie danej partii ciała lub twarzy. Takie, z pozoru inwazyjne, oddziaływanie lasera frakcyjnego na powierzchnię skóry, świetnie zwalcza powstające „worki” pod oczami, naturalne zwiotczenie skóry, wynikające z wieku oraz likwiduje powstające uszkodzenia posłoneczne. Zaletą zabiegów laserowych jest ich wysoka skuteczność w walce z procesem starzenia się skóry.

Lasery frakcyjne polecane są gabinetom medycyny estetycznej oraz salonom kosmetologicznym, których celem jest odpowiadać na trendy, rosnące zainteresowanie technologią oraz nowoczesne podejście do prowadzonego biznesu. Dzięki temu ich pozycja na rynku estetycznym ciągle rośne, a liczba nowych klientów stale wzrasta.

Laser frakcyjny CO2 w hurtowni Cosmed24 to wysokiej jakości produkt, sprowadzony od największych producentów na rynku. Podstawową zaletą lasera frakcyjnego firmy Cosmed24 jest wyposażenie w metalową tubę. Zastosowanie takiego rozwiązania zapewnia głębszą penetrację wiązki laserowej  i znacznie dłuższą żywotność urządzenia, co przekłada w dużym stopniu na efektywność zabiegów.

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku