Szkolenia urządzenia

W ofercie proponowanych szkoleń, znajdziecie Państwo również te, które skupiają się na obsłudze i używaniu sprzętu specjalistycznego. Zadaniem każdego przeprowadzonego w ten sposób szkolenia jest zdobycie wiedzy technicznej, ale przede wszystkim praktycznej, który pozwoli nam obcować z nim w sposób bezpieczny i skuteczny.

Szeroka oferta szkoleń z urządzeń kosmetycznych podąża za trendami w branży i oferuje wiedzę w zakresie najchętniej wybieranych i kupowanych zabiegów. Wyróżnić w tym rankingu można szkolenie z zakresu obsługi technologii IPL, szkolenie z lasera diodowego i szkolenie z lasera q-switch.

Technologia IPL wykorzystywana jest przede wszystkim w profilaktyce skóry trądzikowej, fotoepilacji czy usuwaniu przebarwień. Laser diodowy natomiast, pomaga pozbyć się zbędnego owłosienia. Ostatni z nich – laser q-switch, służy do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.

Ze względu na dużą ingerencję urządzeń w skórę, szkolenia opierają się na dokładnym omówieniu każdej funkcji urządzenia, technologii jego działania, pielęgnacji skóry przed i po zabiegu, a także o znaczeniu prawidłowego wywiadu z klientem. Szkolenie zawiera również częścią praktyczną, podczas której pracujemy na modelkach. Tylko bezpośrednie zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem da nam możliwość wyszkolenia specjalistów.

Dodatkowo wprowadziliśmy szkolenia z kombajnów kosmetycznych, które są podstawą wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego. Ze względu na różną budowę tych kombajnów, mogą Państwo wybierać między możliwymi funkcjami, między innymi: peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, infuzja tlenowa i wiele innych.

 

 

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników