Szkolenia z urządzeń kosmetycznych

Kosmetologia i medycyna estetyczna są dziedzinami, które ciągle się rozwijają. Powstają coraz bardziej udoskonalone urządzenia Hi-Tech, które są skuteczne w pracy i gwarantują spektakularne efekty zabiegowe.

Showing all 7 results

Showing all 7 results

W naszej ofercie szkoleń znajdziecie Państwo kursy, które skupiają się na obsłudze i używaniu sprzętu specjalistycznego. Zadaniem każdego przeprowadzonego w ten sposób szkolenia jest zdobycie wiedzy technicznej, ale przede wszystkim praktycznej, który pozwoli nam obcować z nim w sposób bezpieczny i skuteczny.

Szeroka oferta na szkolenia kosmetyczne z obsługi urządzeń kosmetycznych podąża za trendami w branży i oferuje wiedzę w zakresie najchętniej wybieranych i kupowanych zabiegów. Wyróżnić w tym rankingu można szkolenie z zakresu obsługi technologii IPL, HIFU, szkolenie z lasera diodowego do depilacji laserowej i szkolenie z lasera Q-Switch, czy fali radiowej mikroigłwej.

Ze względu na dużą ingerencję urządzeń w skórę, szkolenia kosmetyczne opierają się na dokładnym omówieniu każdej funkcji urządzenia, technologii, jego działania, pielęgnacji skóry przed i po zabiegu, a także o znaczeniu prawidłowego wywiadu z klientem. Szkolenie zawiera również częścią praktyczną, podczas której pracujemy na modelkach. Tylko bezpośrednie zapoznanie się z profesjonalnym sprzętem da nam możliwość wyszkolenia specjalistów. Każde szkolenie zakończone jest certyfikatem. Podczas szkolenia kursant nabywa umiejętności niezbędnych do pracy z daną technologią.

Dużym atutem szkoleń w naszej firmie jest to, że są to szkolenia przeprowadzane indywidualnie, co pozwala szkoleniowcowi skupić całą swoją uwagę na kursancie. Podczas szkoleń polecamy sprawdzone produkty, które można zakupić w naszej hurtowni i doskonale sprawdzą się po zabiegach.

Dodatkowo wprowadziliśmy szkolenia z kombajnów kosmetycznych, które są podstawą wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego. Ze względu na różną budowę tych kombajnów, mogą Państwo wybierać między możliwymi funkcjami, między innymi: peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, infuzja tlenowa i wiele innych.

Powyższa oferta pozwoli na wzbogacenie zakresu usług świadczonych w gabinecie kosmetycznym lub medycyny estetycznej, zwiększając tym samym satysfakcję klienta. W naszej firmie w celu realizacji określonych celów oraz działań wdrożony został System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015. Ponadto firma Cosmed24 jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej pod numerem ewidencyjnym 2.02/00125/2021.