Kaniule do wypełniaczy i mezoterapii

Kaniula w medycynie estetycznej to swoisty rodzaj igły, odróżniają się one jednak budową. Kaniula nie posiada ściętego brzegu końca, jest tempo zakończona z otworem po boku. Duża swoboda przemieszczania kaniuli pod powierzchnią skóry, umożliwia aplikację substancji na dużym obszarze. Pozwalają na łatwe i szybkie aplikowanie substancji gęstych i treściwych.

Kaniule zastosowanie

Kaniule powodują mniejsze uszkodzenia tkanek, eliminują możliwe komplikacje, które są związane z ostrymi końcówkami igieł. Ich zastosowanie jest szerokie – kaniule wybierane są zarówno w przypadku zabiegów wyszczuplających (kaniula do liposukcji), gdzie obszar aplikacji jest duży, jak i do zabiegu tradycyjnej mezoterapii igłowej (kaniula w medycynie estetycznej) , a także kaniule mogą być stosowane do podawania wypełniaczy.

Proponowane przez nas kaniule do wypełniaczy to połączenie tradycyjnej igły do iniekcji, z nowoczesną technologią, pozwalającą na dużo swobodniejsze manewry pod skórą. Większa zwrotność to krótszy czas zabiegu, mniejszy ból i mniej uszkodzone tkanki. Obecnie w ofercie znajdziemy kilka rozmiarów i rodzajów kaniuli do wypełniaczy.

Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników