COSMED ACADEMY
SKORZYSTAJ Z WIEDZY EKSPERTÓW, DZIAŁAJ EFEKTYWNIE I INNOWACYJNIE
Cosmed Academy to przedsięwzięcie mające na celu wsparcie lekarzy i kosmetologów, którzy chcą rozwinąć własny biznes i zwiększyć swoją wiedzę o nowe rozwiązania produktowe, zabiegowe i innowacyjne technologie.
Organizujemy wydarzenia otwarte, szkolenia i mentoring, podczas których uczestnicy otrzymują konkretne wskazówki, techniki i narzędzia potrzebne do efektywnego działania, kontynuowania bądź rozpoczęcia swojej działalności.
CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?
PRAKTYCZNA WIEDZA
Nasz program oparliśmy o doświadczenia wyniesione ze współpracy z producentami najwyższej jakości produktów do medycyny estetycznej. W przystępny sposób podajemy najnowsze metodologie.
UNIKALNE DOŚWIADCZENIE
Cosmed Academy powstało jako efekt naszej 8-letniej wpółpracy ze środowiskiem medycyny estetycznej - lekarzami, kosmetologami, właścicielami gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej.
DZIESIĄTKI ABSOLWENTÓW
W każdym roku wypuszczamy na rynek dziesiątki zadowolonych absolwentów naszych szkoleń, warsztatów, eventów czy projektów, którzy już dzień po warsztatach są w stanie wdrożyć nowe rozwiązania w życie rozwijając lub modyfikując swój biznes.
SPRAWDZENI TRENERZY
Zajęcia w Cosmed Academy prowadzą eksperci z doświadczeniem wyniesionym z rozwijania własnych umiejętności i prazy z najlepszymi firmami na rynku. Nie tylko posiadamy wiedzę, ale potrafimy się nią dzielić.
CERTYFIKATY
Jesteśmy akredytowaną instytucją edukacyjną
DLA KOGO JEST NASZ PROGRAM
KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
11.08.2018 godz. 10:00
Powikłania po zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego usieciowanego. Prezentacja wypełniaczy Marki BioFormula - pokaz zabiegu z użyciem preparatów Evanthia i Auralya
22.09.2018 godz. 10:00
Prezentacja firmy Mesoaroma. Koktajle do mezoterapii igłowej na twarz i ciało. Prezentacja zabiegu mezoterapii igłowej przy użyciu modułów wieloigłowych Mesoaroma.
20.10.2018 godz. 10:00
Polinukleotydy i Jalucomplex - medyczne preparaty do mezoterapii igłowej.
21.11.2018 godz. 10:00
Frakcyjna przebudowa skóry - prezentacja urządzeń BeautyScan i RF Pinxel.
15.12.2018 godz. 10:00
Pico Focus - laserowe odmładzanie skóry.
CO TRZEBA ZROBIĆ
Skontaktuj się z nami: karolina@cosmed24.pl tel.535 500 097
Zarezerwuj miejsce (ilość miejsc ograniczona).
Wpłać opłatę rezerwacyjną 200 zł
(kwota do wykorzystania w naszej hurtowni w dzień szkolenia z rabatem 10% na cały asortyment)
Do góry