fbpx
Aktualne promocje
Cosmed Academy

Cosmed Academy zaprasza na szkolenie „Efektywny schemat pozyskania i utrzymania klientów na zabiegi Premium”, które poprowadzi Marta Fiłoń, trener biznesu Spa&Beauty.
Szkolenie “Efektywny schemat pozyskania i utrzymania klientów na zabiegi premium w salonie urody” skierowane jest zarówno do właścicieli czy managerów gabinetów kosmetycznych, którzy nie zajmują się wykonywaniem zabiegów, jak i do profesjonalistów, którzy prowadzą własną działalność.

Poznasz skuteczną procedurę sprzedażową i marketingową dla twojego zespołu i salonu. Dzięki temu będziesz wiedzieć co pisać na Facebooku i jak ustawić promocję by docierać do właściwych klientów. A obecnych klientów będziesz w stanie skutecznie zainteresować swoją szeroką ofertą. Natomiast nowe klientki będziesz sprawniej przekonywać do zabiegów premium nawet, gdy na początku myślały o podstawowej pielęgnacji. Otrzymasz gotowe schematy rozmowy w gabinecie oraz przygotowania materiałów reklamowych.

Szkolenie prowadzone jest w małej grupie, w formie warsztatowej, aby przekazać jak najwięcej wiedzy praktycznej.Przedsprzedaż biletów w cenie promocyjnej tylko do 15.09.2019!
Po tym terminie bilety będą dostępne w cenie regularnej.
Ilość miejsc ograniczona!

Marta Fiłoń, trener biznesu beauty

www.martafilon.pl

Doświadczony szkoleniowiec z zakresu technik sprzedaży zabiegów i kosmetyków, marketingu i zarządzania salonem beauty. Autorka wielu publikacji biznesowych w prasie branży urodowej oraz szkoleń wideo i materiałów szkoleniowych. Prowadzi Akademię Managera Beauty i biznesowe szkolenia otwarte oraz dedykowane dla salonów urody, spa, gabinetów medycyny estetycznej i dla firm dostarczających rozwiązań dla tych obiektów. Z wykształcenia finansistka i psycholog. Od 10 lat specjalizuje się w rozwiązaniach dla branży beauty i wprowadza autorskie procedury sprzedaży i zdobywania klientów do gabinetów.

Marta Fiłoń, trener biznesu beauty

Program szkolenia:

 1. Jak zdobyć nowych klientów z social mediów bez wsparcia agencji marketingowej.
  • Jak pisać posty by dotrzeć do osób zainteresowanych zabiegami premium
  • Szybki sposób na wzmocnienie autorytetu przez social media
  • 5 kroków efektywnej reklamy – czyli sprawny plan działania do promowania zbiegów premium
 2. Mało znany sposób na zachęcenie obecnych klientów do droższych zabiegów
  • Największy błąd, który zniechęca klientki zamiast je zainteresować szeroką ofertą
  • Plan od A do Z na zachęcenie klientek do korzystania z różnych zabiegów salonu
 3. [Krok po kroku] Instrukcja do przekonania nowych klientów do zabiegów premium – sprawdzony, potwierdzony przepis na skuteczną rozmowę w gabinecie

PROWADZI: Marta Fiłoń, trener biznesu beauty.   
TERMIN: 26 października   |   CZAS: 10:00 - 17:00   |   MIEJSCE: Wrocław
Cosmed Academy
Do góry