Medycyna estetyczna

W medycynie estetycznej do najbardziej popularnych usług zalicza się wypełnianie bruzd za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego czy mezoterapię igłową. Powodzeniem cieszą się również zbiegi modelowania twarzy przy użyciu wypełniaczy, które przynoszą natychmiastowy efekt zabiegu. Stosowany w zabiegach preparat powinien pochodzić od sprawdzonych producentów i posiadać niezbędne certyfikaty. Zastosowanie preparatu do medycyny estetycznej powinno być poprzedzone dokładnym wywiadem z klientem. Jeżeli nie występują przeciwwskazania do zabiegu wówczas można klientowi zaaplikować przeznaczony do jego problemu preparat. Zastosowany preparat oraz jego ilość powinna być odnotowana w karcie klienta.

Hurtownia estetyczna Cosmed24 posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz preparatów do medycyny estetycznej, m.in. wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, ampułki do twarzy profesjonalne, ampułki z kwasem hialuronowym, ampułki do mezoterapii twarzy, skóry głowy czy do lipolizy iniekcyjnej. Wszystkie preparaty do medycy estetycznej z oferty Cosmed24 spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz posiadają wymagane prawem certyfikaty.

Bioformula i Mesoaroma

Hurtownia estetyczna Cosmed24 jest wyłącznym dystrybutorem włoskich marek wiodących w produkcji preparatów do medycyny estetycznej: Bioformula oraz Mesoaroma. Marka Bioformula to przede wszystkim wypełniacze, ampułki do mezoterapii, ampułki z kwasem hialuronowym nieusieciowanym, polinukleotydy czy peelingi chemiczne. Produkty Bioformula to najwyższa jakość poparta ponad 30-letnim doświadczeniem włoskich lekarzy oraz badaczy.

Preparaty do medycyny estetycznej Mesoaroma to szeroka oferta, obejmująca ampułki do mezoterapii i ampułki z kwasem hialuronowym nieusieciowanym. Preparaty Mesoaroma to produkty medyczne klasy I posiadające certyfikat CE. Medycyna estetyczna preparaty dostępne: medyczny kwas hialuronowy nieusieciowany, kwas hialuronowy usieciowany, pielęgnacja pozabiegowa, peelingi chemiczne, wypełniacze kwas hialuronowy, polinukleotydy Plenhyage, znieczulenia – preparaty i kremy znieczulające, wirówki do osocza, kaniule do wypełniaczy i mezoterapii, Mesoaroma – produkty i ampułki do mezoterapii.

Wyświetlanie 1–20 z 306 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 306 wyników