Frezarki do paznokci

Frezarka do paznokci to urządzenia przeznaczone do stosowania w profesjonalnych zabiegach manicure i pedicure. Dzięki jej zastosowaniu jesteśmy w stanie w szybki sposób nadać odpowiedni kształt naszym paznokciom. Frezarki są również wykorzystywane do opracowywania i niwelowania nieestetycznych skórek otaczających wał paznokciowy. Frezarki do paznokci najczęściej stosowane są przez manikiurzystki specjalizujące się w żelowej metodzie przedłużania paznokci.

Po za frezarkami w naszej ofercie posiadamy również frezarki do pedicure. Mogą one być stosowane zarówno to zabiegów w obrębie paznokci jak i do ścierania martwego naskórka ze stopy. Urządzenia te wyposażone są w różnego rodzaju wymienne frezy. Frezy mogą być wykonane z różnych materiałów jednak najlepiej sprawdzą się frezy ze stali nierdzewnej, ceramiczne, z węglika spiekanego, piaskowe, diamentowe lub gumowe w zależności od ich zastosowania. Frezy stosowane we frezarkach mogą dezynfekowane w myjkach ultradźwiękowych a następnie sterylizowane w autoklawie.

Firma Cosmed24 oferuje szeroką gamę frezarek. Posiadamy frezarki do manicure, pedicure a także wydajne frezarki podologiczne. Nasz asortyment urządzeń kosmetycznych to również szeroki i zróżnicowany wachlarz frezarek. Frezarki , elementarne wyposażenie każdego salonu urody, powinna charakteryzować się najlepszymi parametrami technicznymi i być niezwykle funkcjonalna. W naszej hurtowni bez problemu znajdzie się nowoczesna frezarka do manicure i pedicure.

Każda urządzenie dostępna w naszej ofercie pochodzi od sprawdzonych i zaufanych producentów, co stanowi gwarancję jej wysokiej klasy. Frezarka kosmetyczna może być dobrana pod kątem ceny lub dostępnych funkcji.

Wyświetlanie 1–20 z 71 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 71 wyników