LASER IPL E-LIGHT SHR

IPL (Intense Pulsed Light ) jest światłem intensywnie pulsującym. IPL emituje wiązkę szerokiego spektrum niespójnych pulsujących fal świetlnych, przez co IPL nie jest laserem, ani laserem kosmetycznym. Służą głównie do zabiegów foto-epilacji, ale przez emisje różnych długości fal nie ogranicza nas do jednego rodzaju zabiegu. Zmieniając filtry zwiększamy zakres zabiegów w urządzeniu, należą do nich: terapia trądziku, terapia naczyniowa, fotoodmładzanie lub redukcja przebarwień.

SHR (Super Hair Removal) jest nowszą odsłoną znanej technologii IPL. Zamiast jednego, tradycyjnego wysokoenergetycznego impulsu, energia jest przekazywana wiele razy przez tkanki z dużą częstotliwością. SHR łączy system ,,In Motion” co onacza ,,w ruchu’’. Stanowi to przełom w depilacji owłosienia. Dzięki ciągłemu ruchowi podczas zabiegu enerię przekazujemy ok 10 razy na sekundę z dużą częstotliwością 3 razy na sekundę. Skóra podczas zabiegu jest lepiej chroniona.

E-Light stanowi połączenie IPL z falą radiową (RF). Połączenie IPL z falą elektromagnetyczną o częstotliwości RF wzmacnia działanie IPL, pozwala na głębszą penetrację i osiągnięcie szybszych efektów zabiegowych w: redukcji trądziku, redukcji przebarwień lub usuwaniu owłosienia.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników