Stymulatory i wypełniacze tkankowe

Medycyna estetyczna to dziedzina, która rozwija się bardzo prężnie. Co roku na rynku preparatów do zabiegów estetycznych pojawiają się nowości, które mają za zadanie poprawić wygląd naszej twarzy. Do najbardziej popularnych zabiegów należą te zastosowaniem usieciowanego kwasu hialuronowego. Preparaty kwasu hialuronowego mają za zadanie wypełnić utraconą, wraz z wiekiem, objętości tkanki.  Z reguły kwas hialuronowy  podaje się w bruzdy nosow-wargowe, usta lub policzki. Efekty po jego zastosowaniu są natychmiastowe jednak czas utrzymywania się kwasu hialuronowego w tkance jest ograniczony.

Jeżeli zależy nam aby efekty zabiegu utrzymywały się dłużej wówczas możemy skorzystać ze stymulatorów tkankowych. Są to preparaty, które stymulują struktury skóry poprawiając jej zagęszczenie. Medycyna estetyczna chętnie korzysta ze stymulatorów tkankowych dlatego, że dają one naturalne i długotrwałe efekty zabiegowe.  Do najbardziej popularnych stymulatorów tkankowych należą hydroksyapatyt wapnia i kwas l-polimlekowy.  Preparaty te stosowane są w obrębie twarzy aby przeciwdziałać procesowi starzenia się skóry. Podanie kwasu l-polimlekowego w struktury tkankowe pobudza proces stymulacji fibroblastów do syntezy włókien kolagenowych.

W naszej ofercie posiadamy preparaty będące stymulatorami tkankowymi. Są to produkty posiadające w swoim składzie hydroksyapatyt wapnia lub polikaprolakton. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką oferta stymulatorów tkankowych  w atrakcyjnych cenach.

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników