Kursy i szkolenia kosmetyczne

Obsługa nowoczesnych urządzeń kosmetycznych i medycznych, wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, które można nabyć jedynie podczas profesjonalnego szkolenia kosmetyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowaliśmy się włączyć w zakres naszych usług szereg szkoleń kosmetycznych oraz szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

Szeroka gama szkoleń i kursów, które dla Państwa przygotowaliśmy, pozwoli na dopasowanie odpowiedniego tematu dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Wszystkie kursy i szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, które szczegółowo i konsekwentnie przygotują Państwa do wykonywania zabiegów. Szkolenia prowadzone są indywidualnie bądź w niewielkich grupach, dzięki czemu cała uwaga szkoleniowca skupia się na kursancie.

Ze względu na wysokie zainteresowanie szkoleniami z urządzeń kosmetycznych postanowiliśmy wzbogacić ofertę o między innymi: szkolenie z depilacji laserowej, szkolenie z usuwania tatuażu, szkolenie z urządzeń IPL oraz szkolenia z kombajnów kosmetycznych wyposażonych w różne funkcje, które dokładnie opisaliśmy w każdej ofercie.

Drugą grupą kursów które oferujemy, są szkolenia z medycyny estetycznej. Ze względu na coraz większe zainteresowanie klientów gabinetów kosmetycznych bardziej inwazyjnymi zabiegami, przygotowaliśmy szereg kursów, które doskonale wzbogacą ofertę salonów kosmetycznych.

Wśród kursów z medycyny estetycznej możemy wyróżnić między innymi: szkolenie z mezoterapii igłowej, szkolenie z osocza bogatopłytkowego, szkolenie z lipolizy iniekcyjnej czy szkolenia z wypełniaczy z użyciem kwasu hialuronowego.

Wyświetlanie 1–20 z 38 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 38 wyników