Myjki ultradźwiękowe i sterylizatory kosmetyczne

Dezynfekcja i sterylizacja to podstawa każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego i Medycyny Estetycznej. Wymogi stawiane przez Sanepid są wysokie, a jednym z nich jest zapewnienie higieny pracy i wszystkich zabiegów. Dzięki dostępności urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji każdy gabinet jest w stanie spełnić wysokie wymagania Sanepidu.

Podstawowym urządzeniem niezbędnym w procesie dezynfekcji jest myjka ultradźwiękowa. Powinna się ona znaleźć na wyposażeniu każdego gabinetu kosmetycznego niezależnie od charakteru świadczonych usług. Myjka ultradźwiękowa służy do oczyszczania i dezynfekcji akcesoriów stosowanych w gabinetach kosmetycznych oraz manicure i pedicure.

Działanie myjki ultradźwiękowej opiera się na wykorzystaniu zjawiska kawitacji. Pod wpływem przemieszczania się fal ultradźwiękowych powstają małe pęcherzyki, które oddzielają brud i zanieczyszczenia od danego przedmiotu znajdującego się w myjce. Dzięki oddziaływaniu ultradźwięków możliwe jest szybkie i skuteczne czyszczenie różnego rodzaju przedmiotów bez konieczności stosowania silnych środków chemicznych.

W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, które bardzo dobrze sprawdzą się w branżach, gdzie dezynfekcja i sterylizacja to podstawa. Do wyboru są różne pojemności jak np.: myjka ultradźwiękowa 3l, myjka ultradźwiękowa 5l czy myjka ultradźwiękowa 5l Professional.

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników