Szkolenia dla lekarzy - medycyna estetyczna

Branża beauty to stale rozwijająca się gałąź gospodarki. Głównym filarem tej branży jest medycyna estetyczna, która od kilkunastu lat odnotowuje ciągły rozwój. Popularność zabiegów sprawia, że na rynku ciągle pojawiają się nowe urządzenia, nowe procedury zabiegowe czy nowe preparaty do medycyny estetycznej.

Showing all 2 results

 • Toksyna botulinowa szkolenie podstawowe

  Toksyna botulinowa szkolenie podstawowe

  2 000,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie
 • Szkolenie mezobotox

  Mezobotox

  2 000,00  brutto
  Zapisz się na szkolenie

Showing all 2 results

Medycyna estetyczna wywodzi się z dermatologii, a jej postępowania zabiegowe są ściśle związane ze skóra i poprawą jej wyglądu. Dlatego niezmiernie ważna jest znajomość anatomii twarzy i zagadnień medycznych. Aby jakoś oferowanych przez lekarzy usług z zakresu zabiegów estetycznych była jak najwyższa konieczne jest ciągłe doszkalanie i poszerzanie swojej wiedzy oraz umiejętności zabiegowych.

Medycyna estetyczna – kursy dla lekarzy

W doskonaleniu swoich umiejętności pomocne są szkolenia z medycyny estetycznej. Szkolenia dla lekarzy  oferują szereg specjalistycznych kursów zarówno z urządzeń laserowych jak i wypełniaczy kawasu hialuronowego czy osocza bogatopłytkowego. W ofercie Cosmed24 znajdą Państwo profesjonalne szkolenia z medycyny estetycznej przeznaczone dla lekarzy. Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy szkoleniowców dostarcza kursantom wiedzy na najwyższym poziomie merytorycznym. Dużą zaletą szkoleń z medycyny estetycznej prowadzonych w Cosmed24 jest to iż są to szkolenia indywidualne, a terminy szkoleń są indywidualnie ustalane z kursantem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleń dla lekarzy. Na szkolenia można umawiać się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.