Urządzenia kosmetyczne i medyczne

 Urządzenia kosmetyczne i medyczne oferowane przez Cosmed24 to podstawowe narzędzie pracy każdej kosmetyczki i kosmetologa.  Hurtownia kosmetyczna Cosmed24 posiada szeroki wybór aparatury niezbędnej do wykonania nawet najbardziej specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Nasza firma nieustannie stara się sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów dlatego asortyment oferowanego przez nas sprzętu kosmetycznego jest stale poszerzany. Cyklicznie wprowadzamy do naszej oferty wszystkie nowości pojawiające się w branży beauty.

Sprawdź ofertę nowoczesnych, wielofunkcyjnych kombajnów kosmetycznych.

Szeroka gama naszych aparatur pozwala wybrać urządzenie dla każdej gałęzi szeroko rozumianej kosmetologii. W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędny sprzęt pomocniczy do zabiegów kosmetycznych jak  lampy kosmetyczne , wapozony czy podgrzewacze do wosku. Zarówno specjaliści w dziedzinie podologii wzbogacą swój gabinet o frezarki do manicure i pedicure oraz lampy uv led. Dla specjalistów w dziedzinie pielęgnacji twarzy polecamy kombajn kosmetyczny czy infuzję tlenową, która jest jednym z bardziej popularnych zabiegów kosmetycznych.

Oferujemy tylko najwyższej jakości sprzęt kosmetyczny. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb klientów oraz aktualnych trendów panujących w branży beauty. Urządzenia kosmetyczne w hurtowni Cosmed24 to najwyższej jakości sprzęt, sprowadzany od zaufanych dostawców, pełniącym miano specjalistów w swojej branży. Poznaj naszą szeroką gamę produktów, które przyczynią się do realizowania najwyższej jakości usług.

Wyświetlanie 1–20 z 137 wyników

Wyświetlanie 1–20 z 137 wyników